Tak wyglądają toalety na nowej stacji metra na Bemowie. Metalowy luksus?

i

Autor: AC / Super Express Tak wyglądają toalety na nowej stacji metra na Bemowie. "Metalowy luksus"?

Tak wyglądają toalety na nowej stacji metra na Bemowie. "Metalowy luksus"? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-07-01 17:05

W czwartek, 30.06.2022 w Warszawie otwarto nowy odcinek II linii metra. Wraz z tunelami pierwsi pasażerowie skorzystali z nowych stacji Ulrychów i Bemowo, skąd błyskawicznie mogą dojechać do centrum stolicy czy na Pragę i Targówek. Razem ze stacjami otwarto też kolejne publiczne toalety. Jak wyglądają te na stacji Bemowo? Sprawdzicie w poniższym artykule.

Metro na Bemowo już otwarte

W czwartek otwarto dwie nowe stacje metra na odcinku bemowskim - Ulrychów i Bemowo. Takiej formy otwarcia wielkiej inwestycji jeszcze w stolicy nie było! Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wyznaczył datę otwarcia bemowskiego odcinka metra, podporządkowaną wizycie komisarz unijnej Elisy Ferreiry w stolicy. Ale gdy w czwartek, 30.06.2022 o godz. 15.30 prezydent zaczynał przemawiać, pozwolenia na otwarcie jeszcze nie było. W południe przyszła wiadomość, że ostatnie kontrole inspekcji nadzoru budowlanego na stacjach przebiegły pomyślnie. W końcu udało się jednak stacje otworzyć. Pierwsi pasażerowie, którzy korzystali z metra mogli zobaczyć, jak wyglądają nowe stacje i szybko oraz wygodnie przejechać w kierunku Śródmieścia, Pragi i Targówka. 

ZOBACZ TEŻ: Oto najlepsze toalety w Warszawie. Aż chce się posiedzieć dłużej. Ranking Super Expressu

W ramach inwestycji - podobnie jak na innych stacjach metra - zbudowano też publiczne toalety. Te na stacji Ulrychów na razie nie są dostępne. Korzystać można jedynie z publicznych szaletów na stacji Bemowo. Jak wygląda to miejsce? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Toaleta w metrze na Bemowie. Metalowy luksus? 

W ramach inwestycji na obu stacjach powstały też toalety. W tej na Bemowie jest ubikacja dla mężczyzn i kobiet, pokój z przewijakiem dla rodzin z dziećmi oraz toaleta dla osób z niepełnosprawnościami. Wyglądają podobnie - tak jak inne na drugiej linii metra. Wyposażenie jest metalowe i trwałe, więc z pewnością posłuży mieszkańcom stolicy przez długie lata. 

Tak wygląda toaleta w nowym metrze na Bemowie
Sonda
Cieszysz się z nowych stacji metra na Bemowie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE