Takiej usługi jeszcze nie było. W Wróżbita Maciej będzie stawiał tarota w Uberze

i

Autor: Piotr Kamionka/REPORTER, materiały prasowe

Szalone andrzejki

Takiej usługi jeszcze nie było. Wróżbita Maciej będzie stawiał tarota w Uberze!

2023-11-29 20:54

Andrzejkowy wieczór, zamawiasz Ubera w Warszawie. Nagle podjeżdża samochód a z tyłu siedzi… Wróżbita Maciej. Brzmi jak żart, ale to prawda. Już od czwartku, 30 listopada, chętni będą mogli skorzystać z niecodziennej usługi. Oprócz dojazdu w wyznaczone miejsce można będzie poznać swoją przyszłość. Oprócz Macieja swoje usługi świadczyło będzie kilka innych gwiazd ezoteryki.

Wróżbita Maciej w Uberze. Szalona akcja w andrzejkową noc

Andrzejki, to czas niezwykły. Tradycyjnie wieczorem odbywają się zabawy i wróżby. W tym roku specjalistę od przepowiadania przyszłości będzie można zamówić przez popularną aplikację. Uber zapewni sesję wróżbiarską podczas przejażdżki po stolicy. W stawianie tarota oraz przepowiadanie przyszłości zaangażowali się najwięksi polscy ambasadorzy ezoterycznego świata, czyli: Wróżbita Maciej, Wizjonerka Salomea, Pola Godot, Negatywnie Optymistyczny oraz Wróżbita Filip.

Z usług będzie można również skorzystać w specjalnej strefie „Uber Wróż!” w centrum miasta. Miasteczko stanie przy Pasażu Wisławy Szymborskiej i wejściu na PKP Warszawa Śródmieście. Strefa będzie czynna od godz. 15 do 21 od czwartku do soboty (29 listopada – 2 grudnia). - Chętni na spotkanie z wróżami muszą się jednak spieszyć, ponieważ liczba przejażdżek jest ograniczona. Jako pierwsza z andrzejkowej atrakcji skorzysta, znana ze swojego zamiłowania do ezoteryki, Jessica Mercedes – zapowiada biuro prasowe Ubera.

Quiz. Andrzejki 2023 za pasem. Czy znasz wszystkie wróżby? Sprawdź, czy umiesz lać wosk, czy tylko wodę

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Najpopularniejsza andrzejkowa wróżba to: