Taksówka WBIŁA się w tył ciężarówki. Policja apeluje o pomoc, wydała pilny komunikat

2021-04-12 21:45 Alicja Guz
Potworny wypadek na obwodnicy Marek
Autor: Tadeusz Mróz Potworny wypadek na obwodnicy Marek

Policjanci z Wołomina badają sprawę tragicznego wypadku, który miał miejsce w czwartek wieczorem na trasie S8. Rozpędzona taksówka wbiła się w naczepę ciężarówki. Kierowca osobówki zginął na miejscu. Funkcjonariusze szukają świadków tego makabrycznego zdarzenia. Przejeżdżałeś wtedy obok? Koniecznie skontaktuj się z policją!

Dochodziła godzina 20 w czwartek, 8 kwietnia, gdy na trasie S8 rozegrał się dramat. Na wysokości miejscowości Zielonka, w kierunku Warszawy, gdzie toyota prius z impetem uderzyła w tył naczepy stojącego na pasie technicznym TIR-a. Z taksówki nic nie zostało. Przód auta był kompletnie zmiażdżony. Kierowca toyoty nie miał najmniejszych szans. Zginął na miejscu.

ZOBACZ TEŻ: Nocna MAKABRA na S8. Taksówka WBIŁA się w tył ciężarówki, kierowca nie miał żadnych szans [ZDJĘCIA]

Policjanci z Wołomina badają szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku. W oficjalnym komunikacie proszą wszystkich kierowców o pomoc w ustaleniu, co właściwie wydarzyło się tego nieszczęsnego wieczoru na trasie S8.

- Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia oraz dysponują nagraniami z rejestratorów jazdy, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 724 72 59 lub (22) 776-20-21 - apeluje prowadząca postępowanie podkom. Katarzyna Przybysz-Zdunek.

Maturzyści przygotowują się do matury. To już ostatnia prosta
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE