Był kompletnie pijany, DACHOWAŁ na Mokotowie. Przy okazji zniszczył kilka innych aut [ZDJĘCIA]

2021-04-12 16:41 Alicja Guz
Dachowanie na Mokotowie
Autor: Tadeusz Mróz Dachowanie na Mokotowie

Nieprawdopodobne! Pijany mężczyzna wsiadł za kółko. Jego podróż zakończyła się jednak dość nieoczekiwanie. Auto dachowało i zatrzymało się tuż pod siedzibą Służby Więziennej! Nietrzeźwy 33-latek, chociaż próbował uciekać, niemal natychmiast wpadł w ręce funkcjonariuszy. Nie prędko znów pokieruje samochodem.

Chwilę przed godz. 15 rozpędzone auto dachowało na ul. Wiśniowej na warszawskim Mokotowie. Jego 33-letni kierowca śmiało może mówić o szczęście w nieszczęściu. Samodzielnie wydostał się z pojazdu. Miał nawet siłę, by uciekać przed funkcjonariuszami. Pech jednak chciał, że dachujące auto zatrzymało się tuż obok siedziby Służby Więziennej!

Na miejsce natychmiast została wezwana policja. Mundurowi przebadali kierowcę rozbitej mazdy alkomatem. Mężczyzna wydmuchał trzy promile alkoholu! Co więcej, podczas całego zdarzenia zniszczone zostało nie tylko jego auto. Gabriela Putyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazała, że uszkodzonych zostało również pięć pojazdów zaparkowanych przy ulicy. - Dwie toyoty, chevrolet, citroen i dacia - wymieniła policjantka.

Pijany 33-latek został zatrzymany, a sprawa na pewno trafi do sądu. Na miejscu policja zabezpiecza jeszcze ślady. Funkcjonariusze będą wyjaśniali szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia.

dr Tomasz Karauda: Zapraszam prezydenta Dudę na oddział covidowy [Super Raport]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE