Potworny wypadek pod Warszawą. Kobieta przebiegała przez ulicę. Nie żyje [ZDJĘCIA]

2021-04-12 15:43 Alicja Guz
Potworny wypadek w Zielonce
Autor: Tadeusz Mróz Potworny wypadek w Zielonce

Przerażający wypadek w Zielonce na ul. Poniatowskiego. W niedzielny wieczór doszło tam do prawdziwej tragedii. 58-letnia kobieta zginęła pod kołami auta. Nie miała najmniejszych szans z nadjeżdżającą maszyną.

Był spokojny, niedzielny wieczór. Chwilę po godz. 20. za oknem panowała już ciemność. Wówczas doszło do niewyobrażalnej tragedii na ul. Poniatowskiego w Zielonce nieopodal Warszawy. 58-latka przebiegała w niedozwolonym miejscu przez ulicę. Nagle z przerażającym hukiem uderzył w nią zielony passat. Życia kobiety niestety nie udało się uratować. Uderzenie było tak silne, że zginęła na miejscu.

Jak udało nam się ustalić, za kierownicą auta siedziała 34-latka. - Była trzeźwa – powiedział w rozmowie z "Super Expressem" asp. szt. Tomasz Sitek z policji w Wołominie. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego potwornego wypadku. - Na pewno będziemy szukać świadków tego zdarzenia - dodał policjant.

Fiesta na ulicach Warszawy pomimo lockdownu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE