Warszawa. Perfidny oszust wykorzystał dobroć serca. Wyłudził pieniądze na chore dziecko

2021-04-12 13:00
oszust
Autor: Pixabay

Perfidny oszust bez serca. Mieszkaniec Bielan wykorzystał dobroć serca sąsiadki. Poprosił kobietę o pożyczkę sporej sumy pieniędzy na leki dla chorego dziecka. Zarzekał się, że odda. Czas pokazał co to był za gagatek. Mężczyzna już nigdy nie pojawił się w progu drzwi kobiety. Wykorzystana kobieta na szczęście w porę się zorientowała.

Do mieszkanki Bielan zapukał sąsiad. Mężczyzna poprosił o pożyczkę 300 złotych na leki dla chorego dziecka. Wrażliwa kobieta oczywiście pożyczyła mężczyźnie te pieniądze. Sąsiad zarzekał się, że odda co do złotówki. W niedługim czasie ślad po sąsiedzie zaginął. Kiedy wykorzystana kobieta zdała sobie sprawę, że padła ofiarą oszustwa, od razu zgłosiła sprawę na policję.

- Sprawą od razu zajęli się funkcjonariusze, którzy bardzo szybko ustalili kim był rzekomy sąsiad i gdzie obecnie przebywa - informuje nadkom. Elwira Kozłowska. 45-latek został zatrzymany. Mężczyzna już usłyszał zarzut oszustwa, za co grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

Oddała oszustom 30 tyś. zł, które syn odkładał na mieszkanie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE