Tego dnia nie zapłacicie za parkowanie w strefie. Taka sytuacja zdarza się trzy razy w roku!

i

Autor: ZDM Tego dnia nie zapłacicie za parkowanie w strefie. Taka sytuacja zdarza się trzy razy w roku!

WIEDZIELIŚCIE O TYM?

Tego dnia nie zapłacicie za parkowanie w strefie. Taka sytuacja zdarza się trzy razy w roku!

2023-05-01 20:34

We wtorek, 2 maja, pozostawienie samochodu w strefie płatnego parkowania w stolicy jest bezpłatne! Taka sytuacja ma miejsce jedynie trzy razy w roku: 2 maja, 24 i 31 grudnia. Podobnie jest 1 i 3 maja, jednak są to dni świąteczne.

Warszawa. Bezpłatne parkowanie w strefie płatnego parkowania!

Na stołecznych ulicach w majówkę jest znacznie mniej aut, jednak na tych kierowców, którzy muszą poruszać się po mieście, stołeczny ratusz przyszykował niespodziankę. We wtorek, 2 maja, za parkowanie w strefie płatnego parkowania nie trzeba płacić! Możecie chociażby zostawić swój samochód w samym centrum i nie przejmować się świstkami z biletomatów i opłacaniem parkingu przez aplikacje.

Podobnie jest 1 i 3 maja, jednak są to dni świąteczne. Wtorek, 2 maja, jest normalnym dniem roboczym, ale za parkowanie nie trzeba płacić!

Strefa płatnego parkowania niestrzeżonego obowiązują od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 (z wyłączeniem dni: 2 maja, 24 i 31 grudnia). W soboty, niedziele i dni świąteczne parkowanie jest bezpłatne. Minimalna opłata za postój wynosi 0,50 zł, co równa się 10-minutowemu postojowi.

Sonda
Czy dostałeś kiedyś blokadę na koło za złe parkowanie?
Nasi Partnerzy polecają