Pączki

i

Autor: Pixaby

TŁUSTY CZWARTEK w Warszawie: sprawdź ceny pączków w Biedronce i Lidlu [INFORMATOR]

2020-02-20 8:43

Ile kosztują pączki? To pytanie zadają sobie dziś wszyscy. Wiele osób będzie szukało najlepszych okazji na kupienie słodkiego pączusia. Przedstawiamy zestawienie cen pączków w popularnych dyskontach: Lidlu i Biedronce.

Lidl i Biedronka co roku prześcigają się w ofercie pączków na Tłusty Czwartek. Przedstawiamy ceny i promocje w popularnych supermarketach.

Przywiózł jaszczurkę z Sycylii... na gapę! Zwierzę trafiło do warszawskiego ZOO

Biedronka:

To ile zapłacimy za pączka w Tłusty Czwartek w Biedronce zależy przede wszystkim od tego ile ich kupujemy. Regularna cena pączka to 98 groszy, z okazji dzisiejszego święta ta cena spada do 55 groszy (jeśli kupimy 6 pączków). Obowiązuje też specjalna cena dnia przy zakupie 12 sztuk (całe opakowanie). Polega to na tym, że biorąc 12 pączków płacimy jak za 8. Te najtańsze są gratis.

Biedronka prócz tradycyjnych pączków oferuje też donuty, których cena zaczyna się od 99 groszy (donut z polewą kakaową). Następny jest donut nadziewany 1,49 zł. Potem donut cookies – 1,99 zł i w końcu donut Wedel w cenie 2,19 zł.

Oprócz oferty promocyjnej, w dyskoncie znajdziemy też pączki long z nadzieniem za 1,39 zł za sztukę, trzy pączki z nadzieniem orzechowym za 6,99 zł i pączki wiśniowe z belgijską czekoladą za 1,99 zł. Poza tym, dostępne są jeszcze pączki z powidłami śliwkowymi, o smaku śmietankowym, czekoladowe z belgijską czekoladą. Wszystkie kosztują 1,99 zł.

Warszawa: W piątek zmiany w komunikacji miejskiej! Sprawdź gdzie

Lidl:

Ceny pączków w Lidlu są dość podobne jak w Biedronce. Na słodkie święto dyskont przygotował pączki z nadzieniem wieloowocowym w cenie 59 groszy za sztukę a przy zakupie 12 sztuk – 42 grosze za sztukę. Dodatkowo dostępne są m.in. pączki z nadzieniem o smaku mlecznym, orzechowym i ajerkoniakowym w cenie 1,79 zł. W takiej samej cenie dostaniemy też pączki o smaku słonego karmelu. Pączek z powidłami śliwkowymi, kakaowe, z nadzieniem różanym i skórką pomarańczową kosztują 1,49zł. Dostępne są też pączki premium, z nadzieniem wiśniowym za 2,99zł i mini pączki serowe za 6,99zł za opakowanie.

Lidl ma w swojej ofercie również donuty. Będzie można kupić je w promocji 4 w cenie 3 dla posiadaczy karty lidl plus.

Warszawa: Pogoda na Tłusty Czwartek. Sporo słońca i przelotne opady deszczu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE