Stali trzy godziny w kolejce po pączki

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Stali trzy godziny w kolejce po pączki

Tłusty Czwartek w Warszawie: Ile pączków już zjedliście? [SONDA]

2020-02-20 15:15

Tłusty Czwartek to prawdziwa gratka dla wielbicieli słodyczy. Od wielu lat śmiałkowie próbują pobijać rekordy w liczbie zjedzonych pączków. Konkurencja ta nie należy do najzdrowszych, ale póki zachowujemy granice rozsądku, to „raz się żyje”!

Tłusty Czwartek w tym roku wypada 20 lutego. Jest to wyjątkowy dzień dla wszystkich łakomczuchów. Co roku mieszkańcy Warszawy ustawiają się przed cukierniami i czekają w długich kolejkach po swoje ulubione pączki. Niektórzy stali nawet trzy godziny!

ZOBACZ: TRZY GODZINY w kolejce po pączki! Oblężenie cukierni w Warszawie


Nasz reporter wybrał się pod jedną z warszawskich cukierni i zapytał tłum stojący w kolejce, ile zamierzają zjeść dziś pączków. Warszawiacy z reguły odpowiadali to samo. - Trzy, pięć, sześć – takie skromne liczby padały z ust stojących w kolejce. Każdy był uśmiechnięty i czekał na swoją „zdobycz”.

A Wy ile planujecie zjeść dziś pączków? Jaki jest wasz życiowy rekord? Weźcie udział w naszej sondzie i pomóżcie nam ustalić „pączkowe statystyki”!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE