To tutaj policja złapała Beatę K.: między monopolowym a szkołą nauki jazdy w Warszawie

2021-09-02 14:52
Beata K. prowadziła po alkoholu. Wydmuchała dwa promile!
Autor: MARCIN GADOMSKI/ SUPER EXPRESS & GOOGLE MAPS To tutaj Beata K. prowadziła po alkoholu. Wydmuchała dwa promile!

Po sygnale od jednego z kierowców, policja zatrzymała BMW, które jeździło zygzakiem po ulicach Warszawy. Za kierownicą siedziała 61-letnia kobieta. Podczas kontroli wydmuchała prawie 2 promile! Jak udało nam się dowiedzieć, auto prowadziła Beata K., legendarna piosenkarka. Miejsce kontroli na pewno na długo zapamięta. Zobaczcie, gdzie wpadła Beata K.!

To tutaj policja złapała Beatę K. w Warszawie. Wydmuchała dwa promile!

Do interwencji policji doszło dzięki czujności jednego z kierowców i jego partnerki. To oni poinformowali funkcjonariuszy, że ulicami Warszawy jedzie auto, którego sposób jazdy wskazuje na upojenie alkoholowe kierowcy. Jak się okazało, za kierownicą kontrolowanego BMW siedziała 61-latka, która wydmuchała prawie dwa promile alkoholu! Ustaliliśmy, że autem kierowała legendarna piosenkarka, Beata K. Miejsce kontroli wokalistka z pewnością na długo zapamięta. Jej zachowanie może mieć bowiem bardzo poważne konsekwencje. Gdzie Beata K. wpadła na jeździe po pijaku? Jak informuje podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji, policjanci podjęli interwencję na rogu al. Niepodległości i Batorego. To skrzyżowanie przy Polu Mokotowskim, w pobliżu znajduje się między innymi sklep monopolowy oraz szkoła nauki jazdy. Na razie nie wiadomo, jak długo trwał pijacki rajd po Warszawie i którymi ulicami jechała Beata K., zanim została skontrolowana przez policjantów.

Zobacz w naszej galerii, gdzie policja złapała Beatę K.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Czy znane osoby powinny być surowiej karane za jazdę pod wpływem alkoholu?

Jakie zarzuty usłyszy Beata K.?

Podczas interwencji Beata K. została spisana i wezwana na przesłuchanie celem przedstawienia zarzutów. Policjanci z drogówki zatrzymali też jej prawo jazdy. - O jej dalszym losie będzie decydował prokurator - dodaje podkom. Koniuszy. Więcej szczegółów w naszej galerii - kliknij w zdjęcie poniżej.

Beata Kozidrak w luksusowym aucie jeździ po mieście
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE