Na co zmarł Paweł Królikowski? Przyczyna śmierci aktora

i

Autor: Akpa Na co zmarł Paweł Królikowski? Przyczyna śmierci aktora

To TUTAJ zostanie pochowany Paweł Królikowski

2020-03-02 14:05

Aktor, którego pokochały miliony widzów m.in. za rolę serialowego Kusego, zmarł w czwartek nad ranem. Paweł Królikowski spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Powązki wojskowe

i

Autor: Super Express/Marcin Wziontek

Świetny aktor, wspaniały mąż i ojciec, rewelacyjny przyjaciel - tak wspominają Pawła Królikowskiego (†58 l.) najbliżsi. Aktor zmarł w czwartek po ciężkiej chorobie neurologicznej. Problemy zdrowotne Pawła Królikowskiego rozpoczęły się w 2015 roku. Aktor przeszedł wtedy operację wycięcia tętniaka mózgu. Po rehabilitacji dość szybko wrócił do pracy, jednak kilka miesięcy temu znów trafił do szpitala i konieczny był kolejny zabieg. Niestety, aktor zmarł w wyniku powikłań. 

Te miejsca w Warszawie kochał Paweł Królikowski.

Sam Paweł Królikowski nie krył problemów ze zdrowiem. – Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było ok – powiedział we wrześniu podczas ostatniego odcinka programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. – Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę się z wami spotykać – dodał.
Niestety, nie udało się... Od kilku dni fani aktora zastawiają się gdzie ich idol zostanie pochowany. Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w czwartek na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Informację tę potwierdziły władze nekropolii. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany