Totalna demolka na trasie S8. Cięzarówka staranowała bramownicę!

i

Autor: Tadeusz Mróz Totalna demolka na trasie S8. Cięzarówka staranowała bramownicę!

Szok!

Totalna demolka na trasie S8. Cięzarówka staranowała bramownicę!

2024-02-09 17:16

Drogowa demolka na trasie S8 w Warszawie. Samochód ciężarowy zmiótł bramownicę z urządzeniami do pomiaru prędkości! Zaczepił o nią rozłożonym dźwigiem. Do wypadku doszło na wysokości centrum handlowego M1 w stronę Marek. Zdarzenie całkowicie zablokowało ruch na trasie, bo konstrukcja runęła na jezdnię.

Warszawa. Totalna demolka na trasie S8. Cięzarówka staranowała bramownicę!

Do zdarzenia doszło w piątek (9 lutego) popołudniu. - Ciężarówka zahaczyła rozłożonym HDS-em, zwanym potocznie dźwigiem, o konstrukcję, na której przymocowane były kamery i urządzenia pomiarowe. Do zdarzenia doszło na wysokości centrum handlowego przy Trasie Toruńskiej, w stronę Marek, na trasie lokalnej. To już trasa zjazdowa do centrum - przekazał nam starszy kapitan Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej. Kierowca ciężarówki doznał niewielkich obrażeń. Ale szkód narobił ogromnych. Na czas usuwania skutków demolki ruch był całkowicie wstrzymany.

Podobny wypadek miał miejsce we wrześniu na ulicy Łopuszańskiej. Operator koparki uszkodził bramownicę. Gdy konstrukcja się przekrzywiła spod ziemi buchnął gaz. Okazało się, że betonowy fundament konstrukcji uszkodził podziemny gazociąg. Na miejsce pilnie wysłano strażaków i pogotowie gazowe.

Sprawdź, czy możesz zostać strażakiem! Rozwiąż test!

Pytanie 1 z 5
Co powinien zrobić strażak po usłyszeniu sygnału akustycznego w aparacie powietrznym: