Ale pech!

Warszawa. Totalna demolka na drodze. Koparka zerwała bramownicę, pękła rura z gazem

2023-09-01 22:23

Armagedon na drodze! W piątek (1 września) wieczorem koparka zniszczyła bramownicę, a ta uszkodziła gazociąg! Z podziemnej rury buchnął gaz. Na miejsce pilnie ruszyło pogotowie gazowe i straż pożarna. Ulica Łopuszańska została całkowicie zamknięta dla ruchu na bardzo długim odcinku. Jak do tego doszło? Okazuje się, że policjanci już ustalili winnego.

Warszawa. Koparka uszkodziła bramownicę, z rury buchnął gazociąg

Piątkowy wieczór przyniósł prawdziwą drogową demolkę. Łyżka koparki przypadkowo uderzyła w jeden z filarów bramownicy ustawionej nad jezdnią. Wtedy wszystko posypało się jak domek z kart. Filar się wygiął i poruszył betonowym fundamentem. Pech ciał, że tuż pod nim przebiegała wielka rura z gazem! rura pękła, łatwopalny gaz buchnął spod ziemi, a świadkowie wezwali służby. - Ul. Łopuszańska została zamknięta w obu kierunkach na odcinku od ul. Orzechowej do Al. Krakowskiej – przekazał nam Rafał Rutkowski ze stołecznej policji.

Na miejscu był reporter „Super Expressu”. Jak ustalił nieoficjalnie, winowajca został ukarany wysokim mandatem. Będzie musiał zapłacić aż 5 tysięcy złotych. Usuwanie skutków tego nieszczęścia na pewno potrwa wiele godzin. Służby muszą dostać się pod betonowy fundament i uszczelnić rurę.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?