Tragedia na Mazowszu. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drewno

i

Autor: Olya-02/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Wypadek śmiertelny

Tragedia na Mazowszu. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drewno

2023-06-24 19:35

W miejscowości Przedmieście w powiecie lipskim doszło do wypadku śmiertelnego, w którym zginął 53-letni mężczyzna. Z ustaleń policji wynika, że poruszał się on ciągnikiem przewożącym drewno. Przy hamowaniu pojazd przewrócił się, a spadające drewno przygniotło 53-latka, który poniósł śmierć na miejscu. Poszkodowana jest jeszcze jedna osoba.

Tragedia na Mazowszu. Nie żyje 53-latek przygnieciony przez drewno

Nie żyje 53-letni mieszkaniec powiatu lipskiego, który w sobotę, 24 czerwca uległ wypadkowi w miejscowości Przedmieście. Mężczyzna poruszał się ciągnikiem przewożącym drewno. W trakcie hamowania pojazd przewrócił się, a bale drewna przygniotły 53-latka. Nie miał on żadnych szans na przeżycie, zmarł na miejscu zdarzenia. Drugą poszkodowaną w wypadku osobą jest 24-letni mężczyzna, który trafił do szpitala. Służby nie podają, czy osoby poruszające się ciągnikiem były ze sobą spokrewnione. Policja ustala okoliczności tragedii. Wiadomo, że kierowca ciągnika był trzeźwy.

- W momencie hamowania wóz przewrócił się, a spadające drewno przygniotło 53-latka, który poniósł śmierć na miejscu. 24-latek spadł z wozu, doznając obrażeń ciała; został przetransportowany do szpitala – przekazała PAP mł. asp. Malwina Wlazło z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
POKÓJ ZBRODNI: Tak umierała Anastazja