Pobił i uciekł

Pobił policjantów i zbiegł z konwoju w Piasecznie. To jego ściga policja!

2023-06-24 14:23

Policja wystawiła list gończy za zbiegłym więźniem! 36-latek pobił funkcjonariuszy przed Sądem Rejonowym w Piasecznie i uciekł. Teraz mundurowi opublikowali jego wizerunek i dane. To Michał Kostencki. Funkcjonariusze proszą o pomoc w odnalezieniu zbiega. Każdy, kto wie gdzie przebywa więzień proszony jest o pilny kontakt z policją.

Piaseczno. Pobił policjantów i uciekł z konwoju. Jest list gończy

Do sensacyjnego zdarzenia doszło w czwartek (22 czerwca) na terenie Sądu Rejonowe w Piasecznie. Podczas doprowadzenia więźnia z zakładu karnego w Grójcu na rozprawę skazaniec uwolnił się z kajdanek i pobił mundurowych. Potem uciekł. Teraz wiemy jak wygląda, policja publikuje jego wizerunek i rysopis. - Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie poszukują 36-letniego Michała Kostenckiego osobę podejrzaną o popełnienie przestępstwa z art. 242 Kodeksu karnego. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny bądź jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z piaseczyńskimi policjantami pod całodobowymi numerami telefonów: 47-72-45-213 oraz 510-172-291 bądź numerem alarmowym 112 – apeluje policja.

36-latek ma 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i wysportowany. Znakiem charakterystycznym jest tatuaż smoka na lewym przedramieniu. Posiada też bliznę na lewym policzku.

W piaseczyńskiej policji trwa wewnętrzne dochodzenie w sprawie ucieczki więźnia. Policjanci kontrolni sprawdzą, czy konwojenci zachowali wszystkie środki bezpieczeństwa. Do ucieczki miało dojść, gdy skazaniec powiedział, że źle się czuje. Na nagraniu widać, jak w pewnym momencie nagle się odwraca i nokautuje jednego z pilnujących go policjantów. Drugiemu się wymyka i znika za rogiem budynku. Całe zajście widać na poniższym nagraniu.

Pobił policjantów i uciekł sprzed sądu w Piasecznie. Wstrząsające nagranie
Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest trudna?
Listen on Spreaker.