Runął z wysokości

Tragedia na Mokotowie. Otworzył okno na 9 piętrze. Chwilę później runął na ziemię

2022-10-08 12:18

Wielka tragedia na Mokotowie. Na ul. Jana Bytnara „Rudego” w sobotę (8 października) z samego rana rozegrały się dramatyczne sceny. Mieszkaniec bloku spadł z 9 piętra. Wezwane na miejsce służby nie zdołały mu pomóc. Upadł wprost na przylegające do bloku ogródki i poniósł śmierć na miejscu. Wstępne ustalenia są szokujące. Mężczyzna podjął desperacki krok świadomie.

Warszawa. Skoczył z 9 piętra. Nie żyje

Dramatyczne sceny rozegrały się około 7 rano. Obecny na miejscu reporter „Super Expressu” zastał otwarte okno na 9 piętrze, z którego mężczyzna rzucił się w dół. Przybyłe na miejsce służby zasłoniły jego ciało parawanem. Mimo upadku na trawę nie miał szans na przeżycie z tak wielkiej wysokości. Jego okno znajdowało się blisko 30 metrów nad ziemią. Upadając musiał zahaczyć o znajdujące się niżej gałęzie drzew rosnących pod blokiem. Policja nie chce komentować tego przykrego zajścia. Nie wiadomo, co pchnęło mężczyznę do podjęcia tej desperackiej decyzji.

Warszawa. Runął z mostu prosto na beton

Do podobnego zdarzenia doszło kilka dni wcześniej na Moście Gdańskim. Mężczyzna skoczył w wielkiej wysokości, prosto na betonowe schody bulwarów nad Wisłą. Nie miał żadnych szans na przeżycie, ratownicy nie byli w stanie mu pomóc. Policjanci nie mogli ustalić jego tożsamości z uwagi na brak dokumentów przy ciele nieszczęśnika. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do osób oraz instytucji pomocowych takich jak: psycholog, psychiatra, telefon zaufania 116 123, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego. Szczegółową listę numerów telefonów do instytucji znajdziesz TUTAJ.

Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?