Tragedia pod Wyszkowem. 22-latka wyszła na autostradę, zmiótł ją mercedesem

i

Autor: Policja Tragedia pod Wyszkowem. 22-latka wyszła na autostradę, zmiótł ją mercedesem

Dramat!

Tragedia pod Wyszkowem. 22-latka wyszła na autostradę, zmiótł ją mercedesem

2023-05-28 17:37

Ogromna tragedia na autostradzie pod Wyszkowem. W niedzielę (28 maja) w nocy na nieoświetlonym odcinku trasy S8 22-letnia piesza wpadła pod samochód. Na ratunek nie było żadnych szans, młoda osoba zginęła na miejscu. Teraz sprawę bada prokuratura, a kierowca osobówki został zatrzymany. Jak się okazuje zatrzymał się 2 kilometry dalej.

S8 pod Wyszkowem. 22-latka weszła na jezdnię. Nie żyje

Tragiczny wypadek miał miejsce po północy. Policjanci z Wyszkowa chwilę wcześniej otrzymali kilak zgłoszeń o pieszej, która idzie trasą szybkiego ruchu! Niestety, nie zdążyli dojechać na czas. 22-latka wpadła pod pędzący samochód. - Piesza poniosła śmierć na miejscu zdarzenia, jej obrażenia były zbyt rozległe by udzielić jej pomocy. Sprawę nadzoruje prokuratura, kierujący samochodem został zatrzymany – mówi kom. Damian Wroczyński z policji w Wyszkowie.

Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń reporterów „Super Expressu” kierowca zatrzymał się dopiero 2 kilometry od miejsca wypadku. Tłumaczył, że był na nieoświetlonym odcinku bez pasa awaryjnego, a za nim jechały samochody. Myślał, że potrącił dzikie zwierzę. Zatrzymał się przy na najbliższym zjeździe. Był trzeźwy.

Teraz śledczy badają sprawę. Policjanci przesłuchują świadków zdarzenia. Będą sprawdzali m.in. telefon młodej kobiety, a jej ciało zostanie zbadane pod kątem obecności używek we krwi.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy rannej w wypadku osobie?