Tragedia w Legionowie! Wybuch gazu rozniósł garaże. Nie żyje jedna osoba [ZDJĘCIA]

Wybuch gazu w Legionowie
Autor: TADEUSZ MRÓZ Wybuch gazu w Legionowie

W podwarszawskim Legionowie około godziny 19 doszło do wybuchu gazu. Ogień strawił kilka betonowych garaży. Budynki się zawaliły. Strażacy po opanowaniu pożaru zaczęli przeszukiwać gruz. Niestety znaleźli przygniecioną ciężkimi elementami osobę. Ratownicy próbowali ją reanimować, jednak lekarze pogotowia stwierdzili zgon.

Pięć zastępów państwowej straży pożarnej walczyło z pożarem, który powstał w wyniku wybuchu gazu przy ulicy Krasińskiego w Legionowie. - Zgłoszenie dostaliśmy o godz. 19.12. Płonął ciąg garaży samochodowych. Trzy z nich uległy zawaleniu. Po opanowaniu pożaru przystąpiliśmy do przeszukiwania gruzu. Ratownicy znaleźli jedną osobę nie dającą oznak życia. Mimo reanimacji lekarz pogotowia stwierdził zgon – przekazał mł. Bryg. Łukasz Szulborski z komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie.

Według relacji strażaka, poszkodowany 40-letni mężczyzna był przygnieciony przez betonowe elementy. Na miejsce przyjechały dwie karetki pogotowia i policja, która zabezpieczyła teren. 

Tegoroczni maturzyści już po egzaminie maturalnym z języka polskiego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE