Szok!

Tragedia w metrze. Wpadła pod nadjeżdżający pociąg, nie było szans na ratunek. Nie żyje

2023-06-15 20:44

Tragedia w metrze. W czwartek (15 czerwca) wieczorem na stacji metro Trocka rozegrał się dramat. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy pasażerka wpadła prosto pod wjeżdżający na stację pociąg. Na ratunek nie było już szans. Kobieta zginęła na miejscu. Ruch pociągów został wstrzymany, a na miejscu pracowały wszystkie służby i prokurator.

Warszawa. Tragedia w metrze, nie żyje kobieta która wpadła pod pociągów

Do dramatycznego zdarzenia w metrze na Targówku doszło przed godz. 18. - Potwierdzam zdarzenie ze skutkiem śmiertelnym. Na miejscu pracuje prokurator - poiwedział Rafał Rutkowski ze stołecznej policji. O dużych utrudnieniach informował portal wtp.waw.pl. - "Pociągi metra linii M2 kursują na trasie skróconej: Bemowo – Dworzec Wileński. Uruchomiona została zastępcza linia autobusowa „ZA METRO” – czytamy w komunikacie. Nie wiadomo jak długo potrwa przywracanie ruchu.

Aktualizacja

Ruch został wznowiony. Jak nieoficjalnie ustalił reporter "Super Expressu" motorniczy, który kierował pociągiem był trzeźwy.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?