Tragedia w centrum Warszawy. Nie żyje kobieta, która skoczyła z 9. piętra

2022-05-20 12:19
Tragedia w samym centrum Warszawy. Kobieta skoczyła z 9. piętra. Nie żyje
Autor: Tadeusz Mróz Tragedia w samym centrum Warszawy. Kobieta skoczyła z 9. piętra. Nie żyje

Chwilę przed godziną 11, w piątek (20 maja), w samym sercu Warszawy doszło do przeraźliwej tragedii. Z dziewiątego piętra przy skrzyżowaniu ul. Jasnej i Moniuszki z balkonu wyskoczyła 66-letnia kobieta. Lekarz, który pojawił się na miejscu, stwierdził zgon kobiety. Na miejscu pracuje prokurator wraz z policją. Służby wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Kobieta skoczyła z 9. piętra

Nikt nie spodziewał się, że w samym centrum Warszawy, najbardziej skomunikowanej części stolicy, może dojść do takiej tragedii. 20 maja przed godziną 12 otrzymaliśmy powiadomienie o kobiecie, która wyskoczyła z dziewiątego piętra budynku mieszkalnego przy skrzyżowaniu ulicy Jasnej i Moniuszki. Na miejscu pojawił się reporter „Super Expressu”. – Z 9. piętra wyskoczyła 66-letnia kobieta. Wylądowała na chodniku. Na miejscu pojawił się lekarz, który stwierdził zgon 66-latki - przekazał dziennikarz.

Informacje dotyczące tego zdarzenia potwierdził nam również rzecznik prasowy śródmiejskiej policji. – Po godzinie 10 otrzymaliśmy powiadomienie od przypadkowych świadków. Z dziewiątego piętra wyskoczyła kobieta z rocznika 1956. Prokurator i policja pracują na miejscu w celu wyjaśnienia okoliczności tego zajścia – przekazał podinsp. Robert Szumiata.

CZYTAJ RÓWNIEŻTragedia na Targówku! Mężczyzna runął z drugiego piętra! Nie żyje

Również wyskoczył z 9. piętra

Miesiąc wcześniej, 7 kwietnia, informowaliśmy o zdarzeniu z warszawskich Bielan. Wtedy, na ul. Przy Agorze z dziewiątego piętra w bloku wypadł mężczyzna. Na miejscu pojawiły się dwa radiowozy stołecznej policji oraz prokurator, który ustalał okoliczności zajścia. – Prawdopodobnie osoba ta wypadła z dziewiątego piętra z bloku przy ul. Przy Agorze 7. Ciało odnaleziono przy bloku. Na miejscu jest już prokurator i dwa radiowozy – przekazał dziennikarz "Super Expressu", który pojawił się na miejscu.

ZOBACZ RÓWNIEŻMakabra na Bielanach. Młody mężczyzna runął z 9. piętra. Nie przeżył

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do osób oraz instytucji pomocowych takich jak: psycholog, psychiatra, telefon zaufania 116 123, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz TUTAJ.

Otwarcie Centrum Pomocy Uchodźcom przy rondzie Daszyńskiego
Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE