Tragedia na Targówku! Mężczyzna runął z drugiego piętra! Nie żyje

2022-05-14 10:37
Tragedia na Targówku! Mężczyzna runął z drugiego piętra! Nie żyje
Autor: shutterstock

Do tragicznego zdarzenia doszło chwilę po północy, 14 maja przy ulicy Czarna Droga 60 na warszawskim Targówku. Z niewyjaśnionych przyczyn z drugiego piętra wypadł mężczyzna. Na miejscu pojawiła się policja. Funkcjonariusze stwierdzili zgon poszkodowanego. Mundurowi wraz z prokuratorem będą prowadzić działania ustalające przyczyny tego wypadku.

Zdarzenie miało miejsce chwilę po północy na warszawskim Targówku przy ul. Czarna Droga 60. – Zgłoszenie otrzymaliśmy 35 minut po północy. Z okna hostelu na Targówku wypadł mężczyzna. W związku z tym zdarzeniem zatrzymaliśmy dwie osoby – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Na miejsce przybył również zespół ratownictwa medycznego, który stwierdził zgon mężczyzny. – Policja i prokuratura prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia – dodała policjantka.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Alicja zaginęła. 16-latka nie daje znaku życia. „Ala proszę, wróć do domu”

Z nieoficjalnych relacji świadków, o których poinformował portal „Warszawa w Pigułce”, mężczyzna, który zginął, mógł zostać wypchnięty z okna. Portal ustalił również, że w hostelu pracowniczym, w którym doszło do tragedii, mieszkają głównie obywatele Ukrainy.

Emeryt runął z pierwszego piętra

Ostatnio informowaliśmy również o makabrycznym zdarzeniu, do którego doszło 26 kwietnia w okolicach godziny 19 w Pruszkowie przy ul. Armii Krajowej. Wtedy, z niewyjaśnionych przyczyn z pierwszego piętra wypadł 82-latek.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Makabra w Pruszkowie. 82-latek runął z pierwszego piętra. Nie żyje

– Starszy mężczyzna (82 lata) wyskoczył z pierwszego piętra. Emeryt wyszedł za barierki przy mini-balkonie i spadł na chodnik. Mimo próby resuscytacji nie udało się go uratować. Policja oczekuje na przyjazd prokuratora – przekazywał tego felernego dnia dziennikarz "Super Expressu", który pojawił się na miejscu tragedii.

Strażacy wyciągnęli śmigłowiec, który runął do Wisły
Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE