Alicja zaginęła. 16-latka nie daje znaku życia. „Ala proszę, wróć do domu”

2022-05-13 20:27
Alicja zaginęła, rodzina prosi o pomoc. „Joł ziomeczki uciekam z domu”
Autor: Policja Alicja zaginęła, rodzina prosi o pomoc. „Joł ziomeczki uciekam z domu”

Na stronie stołecznej policji pojawił się dramatyczny apel o pomoc. Zaginęła 16-letnia Alicja Sarnowska. Krewni zaginionej dziewczyny rozpaczliwie proszą o pomoc w odnalezieniu Ali. - Bardzo się o nią martwimy – napisała w mediach społecznościowych jej siostra. Z zamieszczonego przez policję zdjęcia wynika, że dziewczyna uciekła z domu.

Alicja wyszła z domu w czwartek (13 maja) między godziną 18:00 a 19:00 i słuch po niej zaginął. - Policja jej szuka ale proszę jeśli ktoś ma z nią kontakt albo wie gdzie jest bądź zobaczy ją niech od razu do mnie napisze albo zadzwoni na numer bądź na policję – napisała w poście na Facebooku zrozpaczona siostra zaginionej Ali.

Nastolatka ma 173 cm wzrostu, waży około 70 kg, jest średniej sylwetki i ma blond włosy do ramion. Wyszła z domu w butach sportowych, czarnej bluzie, czarnych spodniach Adidas, miała ze sobą czarny plecak Vans. Nastolatka ma wyłączony telefon, a rodzina nie może się z nią skontaktować.

Nastolatka prawdopodobnie uciekła z domu. Świadczy o tym napis na opublikowanym przez policję zdjęciu. - "Joł ziomeczki uciekam z domu" - napisała nastolatka. Zdjęcie pochodzi z jej profilu w mediach społecznościowych.

Alu, gdzie jesteś?

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego KRP VII pod numerem telefonu 47 73 376 30, Oficerem Dyżurnym KRP Warszawa VII.47 72 376 55, lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?
Szczęśliwy finał policyjnych poszukiwań. Odnaleźli zaginioną 65-latkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE