Tragiczna śmierć młodego chłopaka. Wszedł do wody i zaczął tonąć. Na ratunek było już za późno

i

Autor: POLICJA Tragiczna śmierć młodego chłopaka. Wszedł do wody i zaczął tonąć. Na ratunek było już za późno

KOSZMAR POD SZYDŁOWCEM

Tragiczna śmierć młodego chłopaka. Wszedł do wody i zaczął tonąć. Na ratunek było już za późno

2023-08-16 13:59

Spokojne popołudnie w Koszorowie przerwał dźwięk syren. Nad zalewem pod Szydłowcem doszło do tragedii. Do wody wszedł młody chłopak, 22-latek, niestety, mężczyzna zaczął tonąć. Na ratunek było już za późno. Nurkowie wydobyli jego ciało, a lekarz obecny na miejscu stwierdził zgon.

Koszorów. Wydobyli ciało 22-letniego chłopaka

Wodny horror rozegrał się we wtorkowe popołudnie. Zgłoszenie wpłynęło do służb ratunkowych chwilę przed godziną 14. – W zbiorniku wodnym w Koszorowie pod Szydłowce zaczął tonąć mężczyzna. W chwili przybycia na miejsce naszych zastępów, na miejscu obecny był już patrol policji oraz zespół pogotowia ratunkowego. Tonącą osobę wydobył nurek. Lekarz obecny na miejscu stwierdził jej zgon przekazał w rozmowie z „Super Expressem” kpt. Robert Rycerski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szydłowcu.

Wiadomości o tragedii potwierdził nam również dyżurny szydłowieckiej policji, zaznaczył, że chodzi o młodego mężczyznę. – Potwierdzamy, utonął młody mężczyzna – słyszymy. Informację o wieku chłopaka udostępnił portal „echodnia.eu”.

Służby zajęły się wyjaśnianiem okoliczności i przyczyn tej tragedii.

Sonda
Umiesz pływać?