AKCJA RATUNKOWA

Tragiczny pożar w Warszawie. Heroiczna walka strażaków z ogniem. Uratowali psa z płonącego budynku

2023-09-17 10:39

W piątek (15 września) w okolicach godziny 12 przy ul. Sowińskiego doszło do gigantycznego pożaru. W zadymionym mieszkaniu znajdowały się dwa pasy. Strażacy ruszyli im na pomoc. Jeden, w ostatniej sekundzie, został uratowany i przekazany właścicielce. Drugiego nie udało się wyciągnąć z płomieni.

Warszawa, Wola. W pożarze mieszkania zginął pies

Pierwsze informacje o tym zdarzeniu pojawiły się na profilu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 7 PSP w Warszawie w mediach społecznościowych. To oni udostępnili zdjęcia z tej akcji.

Wczorajsza służba była nie mniej intensywna od poprzedniej i odnotowaliśmy również 11 interwencji w naszym rejonie operacyjnym. Najpoważniejszą akcją był pożar mieszkania na ul. Sowińskiego. W trakcie działań strażakom udało się odnaleźć w zadymieniu psa, który po ewakuacji został przekazany właścicielce – czytamy w mediach.

Jak słyszymy, w mieszkaniu, w którym wybuchł pożar znajdowały się dwa psy. – Jednego z nich nie udało się uratować. Drugi został przekazany właścicielce – powiedział w rozmowie z portalem "tvn24.pl" Bogdan Smoter z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany