Łoś rozerwał audi pod Ciechanowem! 18-latek nie żyje, 18-latka ciężko ranna [ZDJĘCIA]

2021-09-02 14:58
Łoś rozerwał audi pod Ciechanowem! 18-latek nie żyje, 18-latka ciężko ranna [ZDJĘCIA]
Autor: KPP w Ciechanowie Tragiczny wypadek pod Ciechanowem - zginął w nim 18-latek, a jego 18-letnia pasażerka została ciężko ranna, po tym jak ich audi uderzyło w łosia

Tragiczny wypadek pod Ciechanowem - zginął w nim 18-latek, a jego 18-letnia pasażerka została ciężko ranna. W nocy ze środy na czwartek po godz. 1 jechali oni audi A4 przez miejscowość Bieńki-Śmietanki na trasie Gołotczyzna-Ciechanów, gdy na drogę wyskoczył łoś. W wyniku uderzenia 18-latek zginął na miejscu, a 18-latka została ciężko ranna i trafiła do szpitala.

Tragiczny wypadek pod Ciechanowem! 18-latek nie żyje, a 18-latka ciężko ranna po zderzeniu z łosiem

Aktualizacja godz. 14.58

Jak informuje policja w Ciechanowie, do wypadku doszło nie w miejscowości Bieńki-Śmietanki, jak wcześniej podawali mundurowi, tylko w Bardonkach.

Wcześniej pisaliśmy:

Tragiczny wypadek pod Ciechanowem - zginął w nim 18-latek, a jego 18-letnia pasażerka została ciężko ranna. W nocy ze środy na czwartek po godz. 1 jechali oni audi A4 przez miejscowość Bieńki-Śmietanki na trasie Gołotczyzna-Ciechanów, gdy na drogę wyskoczył łoś. W wyniku uderzenia 18-latek zginął na miejscu, a 18-latka została ciężko ranna i trafiła do szpitala. Jak informuje policja w Ciechanowie, kierujący audi był mieszkańcem powiatu ciechanowskiego, natomiast dziewczyna to mieszkanka Ciechanowa. Jak dodają mundurowi, potrącony łoś nie przeżył zderzenia.

Czytaj też: Maszyna wyrwała rękę 49-latkowi! Śmigłowiec zabrał go do Płocka

Czytaj też: Mława. Renault przeleciało nad innym autem! Szokujące sceny na Gdyńskiej

Czytaj też: Olszewo. Dwaj biznesmeni spłonęli w porsche. Pędzili 200 km/h?

Tragiczny wypadek pod Ciechanowem! 18-latek nie żyje, a 18-latka ciężko ranna po zderzeniu z łosiem (ZDJĘCIA]

Śmiertelny wypadek samochodowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE