Remonty zakończone przed czasem

i

Autor: Zarząd Dróg Miejskich Remonty zakończone przed czasem

Pięć dni przed czasem! Ulica B. Czecha i Trakt Brzeski na nowo otwarte dla ruchu drogowego!

2018-08-02 12:23

Pięć dni przed czasem zakończył się remont ulic Czecha i Trakt Brzeski. Ruch został przywrócony już wczoraj!

To był jeden z największych remontów, jakie zostały w tym roku przeprowadzone przez Zarząd Dróg Miejskich. Prace na jezdni południowej B. Czecha i Traktu Brzeskiego trwały od 21 lipca. Pierwotnie miały zakończyć się 5 sierpnia.

Ze względu na zły stan nawierzchni (liczne spękania oraz lokalne deformacje nawierzchni) musiało zostać wymienionych nie tylko 32 tys. metrów kwadratowych nawierzchni asfaltowej, ale wymagane było również wzmocnienie nawierzchni specjalną siatką, wymiana podbudowy i ułożenie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego. Odnowione zostało również oznakowanie poziome.

Nowa nawierzchnia - Czecha, Trakt Brzeski

i

Autor: Zarząd Dróg Miejskich Nowa nawierzchnia - Czecha, Trakt Brzeski

>>> Biedronka wycofuje mrożone warzywa ze sprzedaży! Nie spożywaj tych produktów!

Roboty nie ograniczyły się jedynie do jezdni. Pobocza zostały uzupełnione kruszywem. Dodatkowo wyremontowane zostały zjazdy, zatoki i miejscowo chodniki.

Zgodnie z procesem technologicznym, asfalt zawiązał się, co oznacza, że wyremontowany odcinek, o długości 5,6 km między ulicami Kajki a Jana Pawła II, jest już dostępny dla kierowców.

Pięć dni przed czasem!

i

Autor: Zarząd Dróg Miejskich Pięć dni przed czasem!

Zobacz również: Mężczyzna wspiął się na słup tamy rzecznej. "W każdej chwili mógł stracić równowagę"

Zobacz To Wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE