Troje dzieci i ich mamusie są już w ramionach aniołów. Współczuję kierowcy ciężarówki. Internauci wstrząśnięci po wypadku w Elżbietowie

i

Autor: grzes_ratownik - Instagram, MAREK KUDELSKI/ SUPER EXPRESS Troje dzieci i ich mamusie są już w ramionach aniołów. "Współczuję kierowcy ciężarówki". Internauci wstrząśnięci po wypadku w Elżbietowie

Troje dzieci i ich mamusie są już w ramionach aniołów. "Współczuję kierowcy ciężarówki". Internauci wstrząśnięci po wypadku w Elżbietowie

2021-07-01 9:55

Do śmiertelnego wypadku w Elżbietowie doszło we wtorek, 29 czerwca. Samochód osobowy zderzył się z TIR-em. Życie straciło pięć osób, troje dzieci i dwie dorosłe kobiety. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, jak doszło do tej tragedii. Internauci komentujący to koszmarne zdarzenie nie kryją smutku. "Współczuję kierowcy ciężarówki" piszą w licznych komentarzach.

Tragedia, która rozegrała się w Elżbietowie pod Sochaczewem we wtorek, 29 czerwca, wielu osobom nie mieści się w głowie. Samochód osobowy, którym podróżowało pięć osób z wielką siłą zderzył się z TIR-em. Życie na miejscu stracili wszyscy pasażerowie osobówki.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki skoda wyjechała z drogi podporządkowanej i wtedy doszło do zderzenia z ciągnikiem siodłowym z naczepą marki volvo – przekazała Agnieszka Dzik, rzeczniczka sochaczewskiej policji.

Pojazdem kierowała 47-letnia kobieta, która jechała ze swoją 9-letnią córką. Na miejscu pasażera siedziała 39-letnia pasażerka, która jechała ze swoimi dziećmi w wieku od 4 i 7 lat. Wszyscy zginęli w wyniku odniesionych obrażeń. Ratownicy podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową u jednego z dzieci, jednak nie przyniosła ona efektu.

Przeczytaj koniecznie: Tak doszło do tragedii w Elżbietowie. Ostatnie chwile sekunda po sekundzie [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ]

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć poniżej.

Śmiertelny wypadek w Elżbietowie. Nie żyje pięć osób, w tym troje dzieci

Po wypadku w Elżbietowie na naszym profilu na Facebook pojawiło się bardzo dużo komentarzy internautów. Łzy smutku, szok, żal i niezrozumienie. To głównie w taki sposób reagują komentujący. Wielu z nich zwraca uwagę na to, jak bardzo źle musi teraz czuć się kierowca TIR-a.

Malgorzata: "Tragedia. Trudno sobie to wyobrazić. Wyrazy współczucia dla rodzin."

Ania: "Jeśli kobiety miały mężów to dopiero dla nich tragedia. Mój Boże. Najszczersze kondolencje."

Sylwia: "Nawet nie chcę sobie wyobrazić widoku jaki zastali strażacy i ratownicy medyczni. Trauma dla kierowcy ciężarówki oby chłop się pozbierał."

Monika: "Jeden błąd i taka tragedia? szkoda ludzi,tych dzieci które miały całe życie przed sobą???Wyrazy współczucia ?"

Krystyna: "Bardzo współczuję kierowcy TIRa, nie zawinił, a trauma pozostanie na długo. Przez głupotę zginęło 5 osób, wyrazy współczucia dla rodzin. Oby to była jakaś przestroga dla innych kierowców."

Agnieszka: "Szkoda dzieci i trauma dla rodziny ale najbardziej szkoda kierowcy który przeżył i pomimo że nie jest jego wina to traumę będzie mieć przez całe życie."

Marek: "Pośpiech, chwila nieuwagi i tragedia gotowa. Aż brakuje słów by cokolwiek powiedzieć czy napisać."

Arabrab: "Prze chwile nieuwagi zginęło tyle osób, ale współczuję kierowcy tira , który prawdopodobnie będzie miał traumę do końca życia...."

Anna: "Straszna tragedia dla najbliższych ....nawet nie chce myśleć co teraz przezywają ich mężowie, ojcowie, rodzice itd."

Agnieszka: "Współczuję kierowcy ciężarówki. Nie Jego wina, a mimo wszystko będzie mu teraz bardzo ciężko."

Więcej komentarzy znajdziesz TUTAJ.

Potworny wypadek w Elżbietowie. Nie żyje 5 osób