Warszawa: Trzaskowski i Mann tworzą LISTĘ PRZEBOJÓW na żywo! Czego słucha prezydent?

2020-05-22 20:44 MB
Mann do Trzaskowskiego Trzaskowski do Manna
Autor: FACEBOOK Mann do Trzaskowskiego Trzaskowski do Manna

Rafał Trzaskowski od dawna chętnie opowiada o swoich muzycznych inspiracjach. Twierdzi, że wychował się w domu, w którym słuchało się wyłącznie jazzu i muzyki klasycznej. Ogromnie ubolewa nad obecną sytuacją radiowej Trójki, a dziś w facebookowej transmisji na żywo postanowił wraz z Wojciechem Mannem ułożyć listę ulubionych przez niego przebojów.

Maanam, Republika i Grzegorz Ciechowski, a także jazz oraz muzyka klasyczna – tak swoje największe muzyczne inspiracje opisał Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy oraz od niedawna – kandydat na prezydenta RP.

ZOBACZ TEŻ: Warszawa: Reporterzy "SE" pojechali Trasą Łazienkowską 40 km/h. Kierowcy chcieli ich pobić


Dziś o 20:00 podczas facebookowej transmisji na żywo postanowił wraz z Wojciechem Mannem ułożyć listę ulubionych przez niego przebojów.

Panowie dyskutują o historii radiowej Trójki i ulubionych płytach oraz wykonawcach. A to wszystko w ramach nominacji, która powędrowała do Rafała Trzaskowskiego w ramach #hot16challenge2. - Wojciech Mann nominował mnie do #Hot16Challenge2. Nie chcę nikomu robić krzywdy swoim "rapem" (Tata by mi nie darował!), ale z Panem Wojtkiem mamy dla Was niespodziankę. Też muzyczną. Ze specjalną dedykacją dla wszystkich legend Trójki! - napisał na swoim Twitterze Rafa Trzaskowski. Zobacz transmisję na żywo poniżej.

Wspólnej playlisty Wojciecha Manna i Rafała Trzaskowskiego można posłuchać na platformie streamingowej Spotify >>TUTAJ<<.

- Trójka była genialna właśnie dlatego, że inspirowała mnie do tego, żeby kupować płyty, a potem żeby polować na bilety i usłyszeć tych artystów na żywo. To jest szalenie ważne, by po epidemii koronawirusa móc wesprzeć artystów właśnie w taki sposób, kiedy cały świat rozrywki został wywrócony do góry nogami - mówił prezydent Trzaskowski.

ZOBACZ TEŻ: Kolejny weekend z PROTESTAMI w Warszawie! Policja: „Wszelkie zgromadzenia są nielegalne”

A co na to uczestnicy transmisji? Pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy i pozytywnych zaskoczeń od fanów. Niektórzy jednak zarzucali Wojciechowi Mannowi "politykierstwo". Zobaczcie komentarze fanów poniżej.

Rafał Trzaskowski i Wojciech Mann stworzyli playlistę
Autor: facebook / Rafał Trzaskowski
Drogowcy wprowadzają ograniczenie do 40 km/h na Trasie Łazienkowskiej. Pokazujemy co spowoduje absurdalny przepis

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.