Trzaskowski pokazał nowe stacje metra na Woli. Ładne? [GALERIA, SONDA]

2020-01-21 13:03
Trzaskowski pokazał nowe stacje metra
Autor: Rafał Trzaskowski/FACEBOOK Trzaskowski pokazał nowe stacje metra

Kolejne trzy stacje metra na wolskim odcinku II linii zostały wybudowane. Trwają ostatnie prace. Prezydent Rafał Trzaskowski planuje otwarcie już wiosną. Zobacz jak wyglądają nowoczesne przystanki.

W piątek wykonawca wolskiego odcinka II linii metra otworzy fragment ul. Górczewskiej w rejonie stacji Księcia Janusza. Pasażerów czekają zmiany w trasach autobusów a kierowcy odzyskają połączenia z arterią przez ulice E. Ciołka, Księcia Janusza i Jana Olbrachta. Takie duże zmiany zawdzięczamy zakończeniu prac nad budową trzech stacji na Woli – "Płocka", "Młynów" i "Księcia Janusza". Są one już gotowe, trwają jedynie drobne prace wykończeniowe. Urzędnicy starają się o uzyskanie odpowiednich zgód i opinii.

Metro wybudowane, kierowcy wracają na Górczewską

Efektowne zdjęcia 

Efektami budowniczych Metra Warszawskiego pochwalił się na swoim Facebooku prezydent stolicy Rafał Trzaskowki. - Kolejne stacje II linii Metra Warszawskiego oddamy pasażerom już wiosną! Zobaczcie ich wnętrza! - napisał prezydent w poście i zamieścił zdjęcia nowych stacji.

MAKABRA w centrum Warszawy: Mężczyzna zmarł podczas...

Różne opinie

W komentarzach pod postem zawrzało od różnych opinii warszawiaków. Dla jednych nowoczesne neony będące nawiązaniem do starych lat w Warszawie są świetnym pomysłem. Inni są przeciwni budowaniu metra i wydawaniu pieniędzy na takie nowoczesne stacje. Zdarzały się pretensje, czemu metro budowane jest na Woli a na Gocław pojedzie tramwaj. A co Wy myślicie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE