Paweł Rabiej

i

Autor: Marcin Smulczyński Paweł Rabiej

Trzaskowski spełnił obietnicę. Paweł Rabiej dostał nową pracę w Warszawie

2021-09-01 18:01

Paweł Rabiej, były wiceprezydent Warszawy, pracował dla stołecznego Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie". W ten sposób prezydent Rafał Trzaskowski dotrzymał słowa, które dał na początku roku swojemu bliskiemu niegdyś współpracownikowi.

Nowa praca Pawła Rabieja

O sprawie napisał portal Interia.pl. Przypomnijmy, że Paweł Rabiej przestał być wiceprezydentem Warszawy, gdy - jako urzędnik odpowiedzialny za służbę zdrowia – w czasie pandemii udał się na zagraniczne wakacje. Polityk tłumaczył, że w ten sposób odpoczywał po przechorowaniu Covid-19. Problem w tym, że nic o jego wyjeździe nie wiedział Rafał Trzaskowski. Wybuchła afera, która skończyła się dymisją Rabieja i pożegnaniem z urzędem z końcem roku. Nie na długo jednak, bowiem polityk Nowoczesnej, choć do stołecznego Ratusza już nie wrócił, w końcu nawiązał współpracę z miastem. Jak informuje Interia.pl w połowie stycznia z Rabiejem spotkał jeden z wiceprezydentów, a następnie Rafał Trzaskowski spełnił prośbę swojego byłego wiceprezydenta. Jaka to prośba? Czytaj w dalszej części artykułu, pod materiałem wideo.

Przeczytaj koniecznie: Mieszkańcy wściekli na Trzaskowskiego. "To jakiś obłęd!"

Paweł Rabiej współpracował z Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie”

Paweł Rabiej rozpoczął współpracę z Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie”, które zajmuje się działaniami na rzecz aktywizacji seniorów. Właśnie w takiej roli polityk Nowoczesnej widział się, gdy był pytany czy wróci do stołecznego Ratusza. - Paweł pracował na zlecenie przy projektach związanych z Centrum, ale umowa skończyła mu się z końcem miesiąca. Razem z Rafałem zastanawiają się nad tym, co dalej. Paweł musi odpowiedzieć, czy podoba mu się ta praca, jak widzi to w przyszłości. Nie ma jeszcze decyzji. Jest wielce prawdopodobne, że współpraca będzie kontynuowana – cytuje swojego informatora Interia.pl.

Przeczytaj także: Paweł Rabiej w samych majtkach bez MĘŻA. Osłonił się tylko śniegiem. Co tam się działo?!

Mieszkańcy wściekli na Trzaskowskiego. Będzie ścisk w autobusach
Sonda
Jak oceniasz Rafała Trzaskowskiego jako prezydenta Warszawy?

Co dalej z Pawłem Rabiejem?

Co dalej? Na razie nie wiadomo. O tajemniczej, nowej pracy Pawła Rabieja mało kto wiedział. Czy umowa z CAM zostanie przedłużona, a może wróci w innej roli do Ratusza? Przekonamy się już wkrótce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE