Trzymała narkotyki w skrzynce na listy. 25-latka z Pragi wpadła w ręce policji,

i

Autor: Materiały prasowe / KRP VI Trzymała narkotyki w skrzynce na listy. 25-latka z Pragi wpadła w ręce policji,

Trzymała narkotyki w skrzynce na listy, jej kolega uciekał przed więzieniem. 25-latka i 23-latek z Pragi wpadli w ręce policji

2022-05-12 11:46

Policjanci zatrzymali w poniedziałek (9 maja) 25-latkę, którą podejrzewali o posiadanie narkotyków. Najpierw obserwowali jej dom, a gdy zjawiła się pod jego drzwiami, weszli d ośrodka. Tam znaleźli marihuanę, amfetaminę mefedron i kokainę. Dziewczyna trzymała dragi nawet w skrzynce na listy! W trakcie przeszukania w lokalu zjawił się jej 23-letni kolega, który jak się okazało ma do odsiadki ponad 2 lata.

Mundurowi z wydziału do walki z przestępczością narkotykową obserwowali mieszkanie przy ul. Namysłowskiej na Pradze. W pewnym momencie zjawiła się pod nim młoda kobieta, która kluczem otworzyła drzwi. Wtedy policjanci wkroczyli do akcji i zaskoczyli ją. - Razem z nią operacyjni weszli do środka. 25-latka zaprzeczała, jakoby miała cokolwiek wspólnego z narkotykami. Jednak bardzo szybko policjanci udowodnili, że kobieta ich okłamała – powiedziała kom. Paulina Onyszko z praskiej policji.

W środku funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Leżały na ławie i w damskiej kosmetyczce. 25-latka miała też nielegalne substancje przy sobie. Trzymała narkotyki nawet w skrzynce na listy! Okazało się, że była poszukiwana przez policję i ma do odsiadki 15 dni aresztu za szalbierstwo. - Trzykrotnie została złapana za przejazd bez biletu i nie zapłaciła kary - powiedziała kom. Onyszko.

W czasie przeszukiwania podejrzanej i jej mieszkania w lokalu zjawił się 23-latek. Szybko wyszło na jaw, że powinien siedzieć w więzieniu. Miał do odbycia karę 2 lat i 6 miesięcy za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Akcja CBŚP. Narkotyki w skrzyniach z pomidorami

Usłyszała zarzut posiadania

Oboje trafili na komendę przy ul. Jagiellońskiej. Kobieta usłyszała jedynie zarzut posiadania narkotyków, bo mimo bogatego asortymentu miała ich niewielkie ilości. Może za to trafić na 3 lata do więzienia.

Sonda
Narkotyki. Czy posiadanie przy sobie małej ilości marihuany powinno być w Polsce legalne?
Sonda
Czy kiedykolwiek uciekałaś/eś przed policją?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany