Andrzej był cichutki, ale jakże ciepły. Ponad 20 lat służył jako pracownik cywilny w policji

i

Autor: Materiały prasowe / archiwum.mswia.gov.pl Andrzej był cichutki, ale jakże ciepły. "Ponad 20 lat służył jako pracownik cywilny w policji"

Wielka żałoba w stołecznej policji. Żegnają zmarłego Andrzeja. "Był cichutki, ale jakże ciepły"

2022-05-11 21:00

Policjanci opłakują zmarłego Andrzeja. To kolejna osoba, która zmarła w tym roku i była związana z policją. Zaledwie dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się o śmierci policjantki, Anny Makarewicz, która przez 25 lat pracowała w Laboratorium Kryminalistycznym. Dzisiaj policja przekazała kolejne druzgocące wiadomości. Zmarł Andrzej Krzymowski.

Policjanci dowiedzieli się o kolejnej tragedii. 9 maja odszedł na wieczne czuwanie Andrzej Krzymowski. Miał 71 lat. – Był człowiekiem cichutkim, ale jakże ciepłym, serdecznym, życzliwym kolegą – wspomina nadkom. Joanna Węgrzyniak z praskiej policji.

Andrzej Krzymowski przez ponad 20 lat służył jako pracownik cywilny w policji. Od 2010 roku był związanym z Komenda Rejonową Policji Warszawa VII. Pierwsze swojego kroki w policji stawiał w Wawrze, a ostatnie 2 lata pracował w komisariacie w Wesołej.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ania była policjantką i pracowała w laboratorium kryminalistycznym. „Miała serce na dłoni”

Będzie nam Cię Andrzeju bardzo brakowało, będziemy pamiętali, jak nam pomagałeś i jak z nami byłeś. To wielka strata – dodaje nadkom. Węgrzyniak.

Z rodziną i bliskimi łączymy się w bólu i składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Wszelkie informacje dotyczące uroczystości pogrzebowych zostaną podane na stronie policji w najbliższym czasie.

Wielka żałoba w policji

9 maja zmarł Andrzej Krzymowski, wcześniej Anna Makarewicz oraz sierżant sztabowy Karol Tabaczek, który pełnił służbę w zespole patrolowym Komisariatu Policji w Mrozach. Tabaczek miał zaledwie 33 lata. – Był policjantem z powołania! – wspominają zmarłego koledzy.

Nowe radiowozy. Policja pokazała je w Targach Kielce
Sonda
Czy polska policja nadużywa siły?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE