Tyran domowy i przestępca narkotykowy ujęty. Był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia

i

Autor: KPP w Legionowie Tyran domowy i przestępca narkotykowy ujęty. Był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia

Szok!

Legionowo: Tyran domowy i przestępca narkotykowy ujęty. Był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia

2023-09-25 16:59

Mieszkaniec Legionowa był poszukiwany przez funkcjonariuszy, ponieważ ma do odbycia karę pozbawienia wolności. Mężczyznę udało się zatrzymać w połowie września, dzięki ciężkiej pracy policjantów. Szczególną rolę odegrali policjanci patrolowi, którzy osobiście go ujęli. 48-latek spędzi w zakładzie karnym ponad rok za popełnione przez siebie zbrodnie.

Mężczyzna odnaleziony i zatrzymany

W trakcie pełnionej służby policjantom z zespołu interwencyjnego legionowskiej komendy udało się ustalić, gdzie najprawdopodobniej ukrywa się poszukiwany. 48-latek przebywał dokładnie pod adresem, który udało się wskazać funkcjonariuszom. Sąd Rejonowy w Legionowie za mężczyzną wydał aż dwa nakazy doprowadzenia do aresztu śledczego za przestępstwa, które zostały przez niego popełnione. Na sumieniu miał przestępstwa przeciwko rodzinie oraz narkotykowe.

Po przewiezieniu zatrzymanego na komendę policjanci musieli wraz z nim wykonać wszystkie niezbędne czynności. Teraz mężczyzna będzie musiał spędzić ponad rok, a tak dokładniej 1 rok i 135 dni za kratkami zakładu karnego znajdującego się w Warszawie.

Zatrzymanie w czerwcu

W czerwcu pojawił się u nas na stronie artykuł, w którym informowaliśmy, że policjantom z Bemowa udało się zatrzymać 38-letniego mężczyznę, który był podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Więcej możecie przeczytać TUTAJ

Czy mógłbyś zostać policjantem? Rozwiąż nasz quiz!

Pytanie 1 z 10
Co robisz, gdy widzisz policjanta?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany