Diler miał w domu kilka tysięcy tabletek narkotyków. W trakcie kontroli próbował pozbyć się towaru

i

Autor: POLICJA Diler miał w domu kilka tysięcy tabletek narkotyków. W trakcie kontroli próbował pozbyć się towaru

ZATRZYMALI GO!

Narkotyki były dosłownie wszędzie! Ten diler trzymał w domu kilka tysięcy tabletek z ecstasy!

2023-06-02 8:43

Policjanci z Bemowa zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu zatrzymanego ponad kilogram amfetaminy, 2500 tabletek ecstasy oraz ponad pół kilograma marihuany. 38-latek został tymczasowo aresztowany.

Warszawa, Bemowo. Aresztowali dilera narkotyków. W domu trzymał kilka tysięcy tabletek ecstasy

Policjanci uzyskali informację, że w rejonie, który kontrolują może dochodzić do "przestępstw narkotykowych". Przede wszystkim wrócili uwagę na pojazd marki Audi, który pojawił się w tym miejscu. Pasażer, 38-letni mężczyzna, zachowywał się nerwowo podczas kontroli.

W pewnym momencie mężczyzna próbował wyrzucić przez okno torebki foliowe z narkotykami! Funkcjonariusze wszystko widzieli i natychmiast zareagowali!

Mężczyzna został zatrzymany, wstępne badania wykazały, że jest to mefedron, marihuana i amfetamina. Wywiadowcy sprawdzili również lokal, w którym mężczyzna wcześniej przebywał, gdzie znaleźli inne narkotyki w znacznych ilościach. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad kilogram amfetaminy, ponad pół kg środków odurzających w postaci ziela innych niż włókniste, 2500 tabletek ecstasy i kilkanaście porcji mefedronu – przekazuje nadkom. Marta Sulowska z policji.

38-latek usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowej. Sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy wobec podejrzanego. 

Sonda
Czy brałeś kiedyś narkotyki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany