Uderzył 60-latkę w twarz i zabrał jej rower! Brutalny napad w Sulejówku

2020-04-08 16:09 MB
Rower
Autor: Canva.com

Cała akcja policji trwała kilkadziesiąt minut. Policjanci z komisariatu w Halinowie dostali zgłoszenie, że widziano mężczyznę, który napadł na starszą kobietę, uderzył ją w twarz i… odjechał jej rowerem. Udało się go złapać, teraz słono za to zapłaci.

Policjanci zatrzymali w Okuniewie 34-letniego mieszkańca Warszawy, podejrzanego o dokonanie rozboju na 60-letniej kobiecie. Okazało się, że uderzył on kobietę w twarz a następnie zabrał jej rower. Ale to nie wszystko, co miał na sumieniu.

ZOBACZ TEŻ: Wojsko i policja legitymują stolicę. Mandaty nadal się sypią


- Po kilkudziesięciu minutach od zdarzenia mundurowi zostali skierowani na interwencję w Okuniewie w związku ze zgłoszeniem dot. awanturującego się mężczyzny. Gdy przybyli na miejsce, zauważyli stojący na posesji rower. Szybko okazało się, że został skradziony w wyniku rozboju. Ponadto ustalono, że awanturujący się mężczyzna, który przyszedł do swojej rodziny ma sądowy zakaz zbliżania się do nich. W przypływie złości, 34-latek uszkodził także elewację budynku – informuje Marcin Zagórski z KPP w Mińsku Mazowieckim.

ZOBACZ TEŻ: Kolejne kilometry autostrad na Mazowszu. Umowa warta prawie 600 milionów!

Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę i umieścili w policyjnej celi, a następnego dnia usłyszał on następujące zarzuty: rozboju, złamania sądowego zakazu o zbliżaniu się do najbliższych, uszkodzenia mienia oraz znieważenia policjantów. Za przestępstwo rozboju grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

- Rower odzyskany przez policjantów trafił już do pokrzywdzonej – poinformował Marcin Zagórski z KPP w Mińsku Mazowieckim.

Taniec, muzyka, śpiew na koronawirusa. Koronaporadnik Adama Federa odc. 14

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.