Umówił się przez internet z seksowną brunetką. Srogo tego pożałował

2019-10-09 10:21 md
Zatrzymana 21-latka
Autor: policja

Tę historię 16-latek zapamięta do końca życia. Nie dość, że został bezczelnie oszukany, to jeszcze okradziony i uderzony w brzuch. Nastolatek umówił się na randkę przez internet, ale na spotkanie zamiast seksownej brunetki przyszli jej koledzy.

Nastolatek umówił się z Sylwią O. (21l.) w Parku Praskim. Z jego relacji wynikało, że kiedy stawił się na miejscu o ustalonej godzinie, zamiast kobiety pojawiło się dwóch nieznanych mu mężczyzn.

- Został uderzony w twarz i brzuch. Mężczyźni zażądali, aby wydał im przedmioty wartościowe. Zastraszony 16-latek oddał  telefon i gotówkę w kwocie 200 złotych. Napastnicy dokonali też kradzieży jego skutera z dowodem rejestracyjnym i dwoma kaskami. Całe szczęście, pokrzywdzony nie odniósł obrażeń. Wartość strat wyniosła ponad 17 tysięcy złotych - wyjaśniła Paulina Onyszko z policji na Pradze-Północ

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni. Policjanci dotarli do kobiety, która "zwabiła" zgłaszającego na spotkanie. 21-letnia Sylwia O. została zatrzymana na terenie Pragi Południe. Następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali jej 22-letniego byłego partnera - Patryka M.

Oboje zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty dokonania rozboju. - Wobec młodej kobiety prokurator zastosował dozór policyjny z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego. 22-latek trafił do aresztu z powodu obawy matactwa - podał Marcin Saduś z prokuratury Warszawa-Praga.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TEŻ: "Kazał mi zmywać krew szmatą". Wstrząsająca relacja pociętego gwiazdora disco polo [WIDEO]

Z zeznań pokrzywdzonego wynikało, że w rozboju udział brały dwie osoby. Policjanci szczegółowo weryfikowali każdą informację. Ustalili, że w sprawę mógł być zaangażowany Marcin K. - 40-letni mieszkaniec Wołomina.

- Mężczyzna został zatrzymany na początku października. Jak się okazało, był poszukiwany na podstawie Zarządzenia Sądu Rejonowego w Wołominie celem ustalenia miejsca pobytu oraz zatrzymania i osadzenia w zakładzie karnym, w związku z zasądzoną wcześniej karą 89 dni pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna nie przyznał się do udziału w rozboju na 16-latku - podsumowała Onyszko.

KLIKNIJ I ZOBACZ TEŻ: Horror na "bazarze na dołku". Naćpany furiat pobił brutalnie ludzi za pomidora! [GALERIA]