UTRUDNIENIA w Wawrze i Ursusie. Drogowcy zablokują ulice

2020-02-14 10:37 Mateusz Nadworski (mnadworski@grupazpr.pl)
Roboty drogowe
Autor: Alexander Svensson / CC BY Roboty drogowe

Od dzisiejszego wieczora kierowcy muszą przygotować się na duże utrudnienia.W Wawrze ulica Przewodowa straci połączenie z Wałem Miedzeszyńskim, z kolei w Ursusie rozpocznie się remont nawierzchni na ulicy Wiosny Ludów. Spowoduje to zmiany w organizacji ruchu i rozkładach autobusów.

Wykonawca przebudowy Wału Miedzeszyńskiego około 22.00 planuje zamknąć wlot ul. Przewodowej na modernizowaną arterię. Równocześnie połączenie z Wałem odzyska ul. Strzygłowska. Objazd zamkniętego odcinka ul. Przewodowej będzie prowadził ul. Skalnicową lub Strzygłowską. Tą drugą pojadą autobusy linii 142. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca kwietnia.

Prezydencie Trzaskowski, piłą nie ochronisz klimatu! Protest aktywistów Greenpeace

W najbliższych dniach władze Ursusa planują remont ulicy Wiosny Ludów. Od piątku do soboty 29 lutego, zamknięty dla ruchu będzie fragment tej drogi w rejonie ul. H. Opieńskiego. Na czas robót na ul. H. Rodakowskiego zostanie odwrócony kierunek ruchu (w stronę ul. T. Kościuszki), natomiast na ul. H. Opieńskiego będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy. Objazd poprowadzony zostanie ul. T. Kościuszki i tamtędy pojadą także autobusy linii 207.

Międzynarodowy Dzień Dojeżdżania Rowerem do Pracy Zimą

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice, www.wtp.waw.pl i www.powiadomienia.um.warszawa.pl