Ten widok rozdziera serce

W szale zabił żonę i się powiesił. Tak wyglądają groby Urszuli i Łukasza z Sochaczewa

2023-01-21 8:23

Wstrząsające morderstwo w Sochaczewie. Urszula P. († 35 l.) zginęła 8 grudnia w swoim sklepie przy u. Płockiej. Zabójcą okazał się jej mąż Łukasz P. († 39 l.). Tuż po dokonaniu zbrodni żonobójca odebrał sobie życie nad brzegiem stawu. Prokuratura umorzyła w tej sprawie śledztwo, a tragicznie zmarli spoczęli w osobnych grobach. Widok ich mogił rozdziera serce.

Łukasz zabił Urszulę z Sochaczewa. Tak wyglądają ich groby

Tragedia z Sochaczewa wstrząsnęła mieszkańcami tego mazowieckiego miasta. W czwartek, 8 grudnia, do sklepu przy ul. Płockiej nagle wtargnął uzbrojony w nóż mężczyzna. Łukasz P. zadał swojej żonie Urszuli P. 20 ciosów nożem i zbiegł. Niedługo po tym policjanci znaleźli go martwego. Prokuratura rozpoczęła śledztwo. W jego toku śledczy ustalili, że Łukasz P. popełnił samobójstwo. Jak nieoficjalnie udało się ustalić dziennikarzom „Super Expressu” Łukasz zabił, bo Urszula chciała od niego odejść i zacząć nowe życie. Wielokrotnie miała dawać mu szansę, ale w końcu miarka się przebrała. Wtedy doszło do tragedii.

W połowie grudnia 2022 r. w Sochaczewie i pobliskim Brochowie odbyły się dwa pogrzeby. Małżonkowie spoczęli w dwóch oddzielnych mogiłach. Urszula została pochowana na cmentarzu parafialnym w Brochowie. Ostatnie pożegnanie Łukasza P. miało miejsce na cmentarzu komunalnym w sochaczewskich Wypaleniskach. Widok ich grobów wyciska łzy. Trudno uwierzyć, że doszło do tak okrutnej tragedii.

Sonda
Często odwiedzasz groby bliskich i cmentarze?

Mordował siekierą i śrubokrętem. Sam siebie nazywał "czyścicielem".

Kim był Wilkołak z Angarska? Posłuchaj przerażającej historii psychopaty!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają