Szokujące morderstwo w Żabce. Zabił żonę, bo chciała się rozstać? Ula zginęła od 20 ciosów nożem

i

Autor: Marcin Wziontek

BRUTALNY ATAK

Szokujące morderstwo w sklepie. Zabił, bo chciała się rozstać? Ula zginęła od 20 ciosów nożem

2022-12-09 5:10

Szokujący mord w Sochaczewie. Do sklepu znanej sieci przy ul. Płockiej w czwartek (8 grudnia) w południe wtargnął uzbrojony w nóż mężczyzna, rzucił się na właścicielkę sklepu i w szale zaczął ją dźgać gdzie popadnie. – Ponoć zadał jej ponad 20 ciosów! – słyszymy od mieszkańców. 35-letnia Urszula tego nie przeżyła. Za mordercą ruszyła policyjna obława.

Sochaczew. Krwawe morderstwo w Żabce. Zadał kobiecie ponad 20 ciosów nożem

Krwawa jatka w sklepie miała miejsce w czwartek (8 grudnia) około godziny 12. Do sklepu znanej sieci przy ul. Płockiej wkroczył mężczyzna uzbrojony w nóż. W szale zadał ponad 20 ciosów właścicielce sklepu Urszuli i zbiegł z miejsca zbrodni. Z ustaleń dziennikarzy „Super Expressu” wynika, że świadkiem makabrycznych scen była pracownica sklepu. To ona zawiadomiła o wszystkim policję.

Zgłoszenie otrzymaliśmy ok. godz. 12. Doszło do napaści na ekspedientkę. Policjanci zastali na miejscu 35-letnią kobietę z ranami kłutymi – przekazała nam asp. Agnieszka Dzik z komendy w Sochaczewie. Policja do poszukiwań napastnika skierowała helikopter i kilkanaście załóg z psami tropiącymi.

– My wiemy, kogo szukamy. Mamy nadzieję, że zatrzymanie jednego z mieszkańców powiatu sochaczewskiego nastąpi jak najszybciej – dodaje policjantka. I na tym kończą się oficjalne komunikaty służb.

Krwawa jatka w sklepie w Sochaczewie. Mieszkańcy spekulują, kto mógł zabić

Z nieoficjalnych ustaleń reporterów „Super Expressu” wynika, że to, co się działo w sklepie, zarejestrował monitoring. Funkcjonariusze zatem szybko mogli zidentyfikować napastnika i zorganizować obławę. Mieszkańcy spekulują, że mógł to być mąż właścicielki sklepu, z którym chciała się rozstać i który miał już zakaz zbliżania się do niej. Dziennikarze naTemat.pl ustalili, że partner kobiety, który miał zabić 35-latkę, miał wcześniej założoną Niebieską Kartę.

– Małżeństwo Urszuli nie należało do spokojnych. Miała problemy z mężem. Wiele razy dawała mu szansę, więcej chyba już nie chciała – słyszymy od mieszkańców Sochaczewa, znających sporo szczegółów z życia prywatnego ekspedientki sklepu.

Wieczorem ktoś przy sklepie przy Płockiej zapalił znicz.

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Nasi Partnerzy polecają