Szok w Sochaczewie!

Brutalne zabójstwo w Sochaczewie. W szale zabił żonę, zadał 20 ciosów nożem i uciekł [AKTUALIZACJA]

2022-12-08 17:32

Szokujący mord w sklepie znanej sieci! W czwartek (8 grudnia) nożownik napadł na Żabkę przy ul. Płockiej w Sochaczewie i zadźgał w szale ekspedientkę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zadał jej 20 ciosów ostrym narzędziem. Kobieta nie żyje. Trwa szeroko zakrojona obława, w której uczestniczą psy tropiące i policyjny śmigłowiec. W akcji biorą udział antyterroryści.

Sochaczew. Szokujące zabójstwo w sklepie. Trwa obława

Policjanci potwierdzili te wstrząsające doniesienia. - Dziś około godziny 12 otrzymaliśmy zgłoszenie. Wynikało z niego, że w jednym ze sklepów przy ul. Płockiej doszło do napaści na ekspedientkę. Policjanci zastali na miejscu 35-letnią kobietę z ranami kłutymi – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” asp. Agnieszka Dzik z policji w Sochaczewie. Funkcjonariuszka dodała, że podejrzanym o dokonanie zbrodni jest jeden z mieszkańców pow. sochaczewskiego. Za mężczyzną ruszyła szeroko zakrojona obława. Na miejscu pracują policjanci i prokuratura. - Prokuratorzy prowadzą na miejscu czynności - potwierdziła rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Płocku Iwona Śmigielska-Kowalska.

Z nieoficjalnych ustaleń RMF FM wynika, że mordercą jest mąż zaatakowanej kobiety. 

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają