Urszula z Żabki zginęła od 20 ciosów nożem. Policja szuka sprawcy. Nowe fakty

i

Autor: Marcin Wziontek, Facebook

Atak nożownika

Sochaczew: Urszula zginęła od 20 ciosów nożem. Policja szuka sprawcy. Nowe fakty

2022-12-08 19:38

Nowe informacje w sprawie szokującego mordu w Żabce. Policja poszukuje sprawcy brutalnego zabójstwa, do którego doszło w sklepie przy ul. Płockiej w Sochaczewie. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że 35-letnia Urszula, która zginęła od ciosów nożem była właścicielką sklepu. Policja potwierdziła, że poszukiwany mężczyzna, to Polak.

Sochaczew. Urszula zginęła od ciosów nożem. Nowe fakty

Policja potwierdziła, że poszukiwany przez nich mężczyzna, to Polak, mieszkaniec powiatu sochaczewskiego. Na miejscu zbrodni nadal trwają czynności prokuratury i policji. Technicy zabezpieczają ślady.

Z nieoficjalnych ustaleń „Super Expressu” wynika, że 35-latka prowadziła sklep od niedawna. - Miała problemy w małżeństwie. Ula wiele razy dawała mężowi szansę. Dłużej już chyba nie chciała – mówią nam nieoficjalnie mieszkańcy Sochaczewa. Wszyscy są wstrząśnięci tym szokującym zajściem.

Krwawa jatka w sklepie miała miejsce w czwartek (8 grudnia) około godziny 12. Do sklepu znanej sieci przy ul. Płockiej wkroczył mężczyzna uzbrojony w nóż. W szale zadał ponad 20 ciosów właścicielce sklepu Urszuli i zbiegł z miejsca zbrodni. Z ustaleń dziennikarzy „Super Expressu” wynika, że świadkiem makabrycznych scen była pracownica sklepu. To ona zawiadomiła o wszystkim policję. Cały czas trwa policyjna obława za sprawcą. W akcję zaangażowane są psy tropiące, antyterroryści i śmigłowiec.

Sonda
Czy boisz się, że możesz stać się ofiarą nożownika w miejscu pracy?

Mordował nawet kobiety w ciąży, nie miał litości dla nikogo.

Kim był Henryk Moruś? Posłuchaj przerażającej historii zabójcy!

Listen to "Henryk Moruś - Bestia z Sulejowa. ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara" on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki