Nowe fakty

W morderczym szale zadźgał żonę. Mąż Uli z Sochaczewa nie żyje. Znamy wyniki sekcji zwłok

2022-12-22 22:06

Nowe fakty w sprawie szokującego mordu w sklepie znanej sieci. Przy ul. Płockiej w Sochaczewie 8 grudnia rozegrały się dantejskie sceny. Napastnik wszedł do sklepu i zadał Urszuli P. († 35 l.) około 20 ciosów nożem. Za mordercą natychmiast ruszyła wielka obława. Policjanci znaleźli go martwego nad brzegiem stawu. Teraz ujawnili część wyników sekcji zwłok.

Zabójstwo w Sochaczewie. Zadał żonie 20 ciosów. Znamy wyniki sekcji

Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską. W czwartkowe popołudnie do małego sklepu wtargnął uzbrojony w nóż mężczyzna. Rzucił się na Urszulę i zaczął ją dźgać bez opamiętania. Po zmasakrowaniu jej ciała nożem uciekł. W pogoń za zabójcą ruszyli policjanci. Obława na mężczyznę, który dopuścił się potwornej zbrodni, trwała niemal do północy. W jego poszukiwaniach brało udział kilkudziesięciu policjantów z Sochaczewa, Płocka, Radomia, a także policjanci z Komendy Głównej.

Rankiem, 9 grudnia, policja potwierdziła, że podejrzanym jest 39-letni mąż zamordowanej. Funkcjonariusze znaleźli go martwego. Pojawiły się wstępne informacje, że mógł odebrać sobie życie.

W czwartek (22 grudnia) śledczy przekazali swoje ustalenia.

 - Sekcja zwłok 39-latka znalezionego nad Zalewem Boryszewskim nie wykazała, aby do jego zgonu przyczyniły się osoby trzecie – odpisała na nasze pytania prok. Agnieszka Kołodziejska-Soja z Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie.

Czy w chwili morderczego szału był pod wpływem narkotyków? - Do tej pory nie wpłynęły wyniki badań toksykologicznych. Dla dobra śledztwa nie udzielamy informacji na temat motywu zabójstwa – napisała prok. Kołodziejska-Soja. Przypomnijmy, że mieszkańcy Sochaczewa jako nieoficjalny powód morderstwa podawali chorobliwą zazdrość męża. Urszula miała próbować się od niego uwolnić. Wtedy doszło do tragedii. Śledczy jednak nie chcą tego komentować.

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?

Pobicia, gwałty, zastraszanie... W naszym bliskim otoczeniu ktoś może przeżywać PIEKŁO!

Jak reagować, żeby nie zaszkodzić? POSŁUCHAJ rozmowy z policyjnym ekspertem.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany