Zadał żonie 20 ciosów nożem. Był już martwy, gdy znalazła go policja. Nowe fakty

i

Autor: Archiwum prywatne/Facebook, Tadeusz Mróz Zadał żonie 20 ciosów nożem. Był już martwy, gdy znalazła go policja. Nowe fakty

Horror w Sochaczewie

Zadał żonie 20 ciosów nożem. Był już martwy, gdy znalazła go policja. Nowe fakty

2022-12-09 14:44

Horror rozegrał się w czwartkowe popołudnie w Sochaczewie. Do sklepu przy ul. Płockiej wtargnął mężczyzna z nożem i brutalnie zadźgał 35-letnią Urszulę, właścicielkę lokalu. Kobieta otrzymała ponad 20 ciosów ostrym narzędziem! Jak się okazało, brutalnym oprawcą był jej mąż. Gdy policjanci odnaleźli 39-latka, już nie żył. Mundurowi przekazali nam wstępne ustalenia dotyczące jego śmierci.

Krwawa makabra w Sochaczewie. Nie żyje 35-letnia Ula

Około godz. 12 w czwartek, 8 grudnia, do sklepu znanej sieci przy ul. Płockiej w Sochaczewie wkroczył mężczyzna uzbrojony w nóż i w szale zadał ponad 20 ciosów właścicielce sklepu Urszuli. Po wszystkim uciekł, zostawiając zakrwawioną kobietę. W pogoń za zabójcą ruszyli policjanci. Obława na mężczyznę, który dopuścił się potwornej zbrodni, trwała niemal do północy. W poszukiwaniach mężczyzny brało udział kilkudziesięciu policjantów z Sochaczewa, Płocka, Radomia, a także policjanci z Komendy Głównej.

W piątkowy poranek, 9 grudnia, Policja Mazowiecka poinformowała o odnalezieniu zabójcy 35-letniej Uli. Okazał się nim 39-letni mąż kobiety! Mężczyzna został znaleziony martwy. "Zakończyła się policyjna obława za mężczyzną, który śmiertelnie zaatakował kobietę w sklepie w Sochaczewie. Policjanci przed północną znaleźli ciało 39-latka w odległości ok. 5 km od miejsca zdarzenia. Mężczyzna, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo był mężem zmarłej" - przekazała Mazowiecka Policja.

Zabójca Urszuli popełnił samobójstwo?

W rozmowie z „Super Expressem” asp. Agnieszka Dzik z sochaczewskiej policji zdradziła nieco więcej informacji na temat nocnej akcji. - Przed północą policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu przy zalewie w Boryszewie, na terenie Sochaczewa, zauważyli pojazd, którym poruszał się poszukiwany mężczyzna. Około 150 metrów od tego pojazdu znaleziono zwłoki mężczyzny, którego szukaliśmy – przekazała nam.

Jak dodała, na miejscu policjanci prowadzili czynności procesowe pod nadzorem prokuratora, który podjął decyzje o zabezpieczeniu ciała. Będzie przeprowadzona sekcja zwłok 39-latka.

Mundurowi biorą pod uwagę, że mężczyzna mógł popełnić samobójstwo. - Z naszych wstępnych ustaleń nie wynika, by ktoś przyczynił się do śmierci tego mężczyzny - poinformowała asp. Agnieszka Dzik.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?

Jak SKUTECZNIE pomóc ofiarom przemocy domowej?

Posłuchaj rozmowy z policyjnym ekspertem!

Listen to "Za zamkniętymi drzwiami. Dlaczego przemoc domowa to wciąż duży problem?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają