Morderstwo Uli w sklepie. Mąż zadał jej 20 ciosów nożem

i

Autor: Marcin Wziontek, Facebook

Makabra w Sochaczewie

Wstrząsające morderstwo w sklepie. Mąż zadał Uli 20 ciosów nożem. Policja znalazła jego ciało

2022-12-09 7:18

Do sklepu znanej sieci przy ul. Płockiej w Sochaczewie w czwartek (8 grudnia) w południe wtargnął uzbrojony w nóż mężczyzna. Nie miał litości dla 35-letniej właścicielki sklepu Uli. Zadał jej 20 ciosów nożem! Kobieta zmarła, a za mordercą ruszyła policyjna obława. Funkcjonariusze znaleźli jego ciało. Mężczyzna był mężem zamordowanej Uli.

Sochaczew. Krwawe morderstwo w Żabce. Zadał kobiecie ponad 20 ciosów nożem

Krwawa jatka w sklepie miała miejsce w 8 grudnia około godz. 12. Do sklepu znanej sieci przy ul. Płockiej w Sochaczewie wkroczył mężczyzna uzbrojony w nóż i w szale zadał ponad 20 ciosów właścicielce sklepu Urszuli. Po wszystkim zbiegł z miejsca zbrodni. Z ustaleń dziennikarzy „Super Expressu” wynika, że świadkiem makabrycznych scen była pracownica sklepu, która zawiadomiła o wszystkim policję.

Za mordercą ruszyła policyjna obława. - My wiemy, kogo szukamy. Mamy nadzieję, że zatrzymanie jednego z mieszkańców powiatu sochaczewskiego nastąpi jak najszybciej - powiedziała nam sp. Agnieszka Dzik z komendy w Sochaczewie.

Morderca uli odnaleziony martwy. To jej mąż!

W piątkowy poranek, 9 grudnia, Policja Mazowiecka poinformował o odnalezieniu zabójcy 35-letniej Uli. Okazał się nim 39-letni mąż kobiety. Mężczyzna został znaleziony martwy.

"Zakończyła się policyjna obława za mężczyzną, który śmiertelnie zaatakował kobietę w sklepie w Sochaczewie. Policjanci przed północną znaleźli ciało 39-latka w odległości ok.5 km od miejsca zdarzenia. Mężczyzna, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo był mężem zmarłej" – przekazała Mazowiecka Policja.

Mieszkańcy Sochaczewa,z którymi rozmawialiśmy, powiedzieli nam, że w małżeństwo brutalnie zamordowanej Uli nie było sielanką. - Małżeństwo Urszuli nie należało do spokojnych. Miała problemy z mężem. Wiele razy dawała mu szansę, więcej chyba już nie chciała - usłyszeliśmy od osób, znających sporo szczegółów z życia prywatnego ekspedientki Żabki.

Jak reagować, kiedy podejrzewamy w swoim otoczeniu przemoc domową?

Posłuchaj rozmowy z policjantem!

Listen to "Za zamkniętymi drzwiami. Dlaczego przemoc domowa to wciąż duży problem?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany