Dwie warszawskie imprezy. Łącznie 2000 choinek za darmo!

i

Autor: Pixbay Dwie warszawskie imprezy. Łącznie 2000 choinek za darmo!

Ale okazja!

W Warszawie rozdadzą choinki ZA DARMO! Wiemy, gdzie i kiedy!

2023-11-29 20:21

Choinka za darmo? Czemu nie! Już niedługo w stolicy odbędą się dwie akcje, w których każdy będzie mógł zgarnąć choinkę, nie wydając na nią ani grosza. Do rozdania jest łącznie 2000 świątecznych drzewek. Gdzie i kiedy się udać, by zdobyć darmową choinkę? Jakie są zasady przedświątecznej akcji? Szczegóły w artykule.

Bielańskie Mikołajki 2023. Zgarnij choinkę za darmo!

Pierwsza w tym roku okazja, by zgarnąć darmową choinkę w Warszawie, nadarzy się w niedzielę, 3 grudnia. Na terenie rekreacyjnym przy Urzędzie Dzielnicy Bielany (od strony ul. Żeromskiego) odbędzie się impreza mikołajkowa. Jarmark ruszy o godz. 12, a pozostałe atrakcje rozpoczną się o godz. 14. Wstęp będzie bezpłatny.

- Wieczór umili nam występ fantastycznych gwiazd, m.in. zespołu Pectus, Viva La Musica i Fundacji Rozwoju Pasji JoséSong. Odwiedzi nas również gość specjalny, czyli nie kto inny jak sam Święty Mikołaj! Pogłoski chodzą, że będzie miał ze sobą worek pełen prezentów. Coś świątecznego upichcimy wspólnie z Kurtem Schellerem - szwajcarskim szefem kuchni, krytykiem kulinarnym, założycielem Akademii kulinarnej - i Kołami Gospodyń Wiejskich - przekazali organizatorzy.

Atrakcji podczas wydarzenia z pewnością nie zabraknie. Będą warsztaty, animacje oraz konkursy z nagrodami dla najmłodszych. Odpalona zostanie też iluminacja świąteczna!

Bielańskie Mikołajki to świetna okazja, by otrzymać jeden z tysiąca przygotowanych świerków świątecznych. Aby dostać darmową choinkę, wystarczy oddać elektroodpady. Warto jednak pamiętać, że każdy uczestnik akcji może zdobyć tylko jedno drzewko!

- Do punktu zlokalizowanego na parkingu urzędu od strony ul. L. Staffa można przynieść zużyte i niedziałające m.in.: baterie (minimum 15 sztuk), przedłużacze (minimum trzy sztuki), komputery, ładowarki, sprzęt RTV/AGD. Z akcji wyłączone są żarówki, świetlówki, tonery i tusze - zastrzegają organizatorzy.

"Choinka pod choinkę" - darmowe choinki dla mieszkańców Warszawy

Darmowe drzewko świąteczne będzie można zdobyć również podczas wielkiego finału akcji "Choinka pod choinkę" organizowanej przez dzielnice Bemowo. W tym roku wydarzenie odbędzie się na dziedzińcu urzędu dzielnicy przy ul. Powstańców Śląskich 70 w sobotę, 16 grudnia, w godz. 12:00 - 18:00.

-Jak co roku, mamy dla Was 1000 świątecznych drzewek i moc atrakcji w ramach finału akcji "Choinka pod Choinkę" [...] Tego dnia mieszkańcy, którym uda się wylosować drzewka będą odbierać swoje choinki, a dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy wiele fantastycznych atrakcji w świątecznym klimacie - przekazali organizatorzy.

Dla najmłodszych uczestników wydarzenia zostały wymyślone specjalne warsztaty, wspólne dekorowanie pierniczków oraz przygotowywanie ozdób choinkowych. Dodatkowo na miejscu będzie niesamowity gość - św. MikołajAtrakcji dla dużych i małych będzie co niemiara!

Quiz: co wiesz o potrawach wigilijnych? Sprawdź swoją wiedzę w naszym teście!

Pytanie 1 z 10
Ile zwyczajowo powinno być potraw na polskim wigilijnym stole?
wigilia
Nasi Partnerzy polecają