Warto wiedzieć

Gdzie na łyżwy w stolicy? Sprawdź, które lodowiska w Warszawie są ZA DARMO!

2023-11-29 11:17

Już na początku grudnia w Warszawie startuje sezon na łyżwy. Fanów zimowego szaleństwa z pewnością ucieszy fakt, że duża część ślizgawek w stolicy jest darmowa! Ewentualnie płaci się za wypożyczenie sprzętu. Sprawdziliśmy godziny otwarcia i koszty, jakie można ponieść na lodowiskach w sezonie 2023/2024. Kiedy ruszają lodowiska w Warszawie? Sprawdź!

Zima 2023/2024 w Warszawie. Lodowiska dostępne w stolicy

Atmosfera zimowa jest coraz bardziej odczuwalna. Spadł  już pierwszy śnieg, były pierwsze przymrozki oraz pierwszy skrzypiący pod butami w drodze do pracy czy szkoły biały puch. Temperatury też są coraz niższe, ale wzrasta za to chęć do uprawiania sportów zimowych. Na szczęście już od początku grudnia w Warszawie stopniowo będą się otwierać lodowiska, aby fani łyżew mogli jak najdłużej z nich korzystać, bawić się, trenować swoje umiejętności oraz spędzać milo czas w gronie najbliższych.

Z części ślizgawek w Warszawie można korzystać całkowicie za darmo. Są też jednak również te płatne. Dla wszystkich, którzy są fanami aktywności zimowej na lodzie, przygotowaliśmy mały przewodnik po lodowiskach w Warszawie. W poniższej galerii zdjęć przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące każdej ślizgawki w stolicy. Podajemy adresy, ceny, a także godziny otwarcia i zamknięcia. To musicie wiedzieć, nim wybierzecie się na łyżwy w Warszawie!

Świąteczne piosenki. Quiz, którego boi się Grinch, ale kłopoty ze zdobyciem kompletu punktów będzie miała nawet Mariah Carey

Pytanie 1 z 10
Z której świątecznej piosenki pochodzą te słowa? „Just like the ones I used to know”?