Warszawa: 16-latek prowadził Mercedesa w środku nocy! "Chciał pojeździć po mieście"

2020-10-02 11:15
Policyjna interwencja zakończona w… FONTANNIE! Radiowóz utknął w niej na KILKA GODZIN
Autor: MJ-S fot. poglądowe

16-letni mieszkaniec Targówka kierował auto w środku nocy. Nieletni został zatrzymany przez policjantów z patrolówki przy ulicy Gajkowicza w środku nocy. Razem z nim jechał jego rówieśnik. Mundurowi usłyszeli od nastolatków, że chcieli pojeździć po mieście.

Po godz. 3 w nocy policjanci patrolowali ulice Targówka. Gdy zauważyli jadącego Mercedesa, a w nim bardzo młodo wyglądającego kierowcę, wzbudziło to ich zainteresowanie. Postanowili zatrzymać pojazd. - Okazało się, że za kierownicą siedział 16-latek, a na miejscu pasażera jego rówieśnik. Nieletni tłumaczyli policjantom, że zabrali kluczyki od pojazdu rodzicom jednego z nich i chcieli pojeździć po mieście – przekazała mł. asp. Irmina Sulich z komendy policji na Targówku.

Bestia grasowała w Zalewie Zegrzyńskim! Szokujące odkrycie wędkarza [WIDEO]

Nastolatkowie zostali przekazani rodzicom. Policjanci z Pragi-Północ zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich skierowali wniosek do sądu rodzinnego dotyczący krótkotrwałego zaboru pojazdu oraz prowadzenia auta bez uprawnień przez 16-latka.

KoronaRAPORT: PRZERAŻAJĄCE WYNIKI! Ponad 2 tys. ZAKAŻONYCH!

Super Raport 01.10 (Goście: Włodzimierz Cimoszewicz - eurodeputowany, były premier, Jan Kanthak - Solidarna Polska oraz dr Paweł Grzesiowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE