Warszawa. 35-latek zginął na Wawrze! Huknął motocyklem w barierki

i

Autor: Tadeusz Mróz Warszawa. 35-latek zginął na Wawrze! Huknął motocyklem w barierki

Warszawa. Makabryczny wypadek w Wawrze. 35-latek wbił się motocyklem w bariery. Na ulicy kałuża krwi

2022-07-03 22:04

35-letni motocyklista zginął na miejscu, po tym jak jego honda rozbiła się na Wawrze w Warszawie. Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę, 3 lipca, po godz. 16. Mężczyzna jechał motocyklem przez tunel pod ul. Patriotów, ale dojeżdżając do skrzyżowania z ul. Żegańską, stracił panowanie nad maszyną i uderzył w bariery energochłonne. 35-latek zginął.

Warszawa. 35-latek zginął na Wawrze! Huknął motocyklem w barierki

35-latek zginął w wypadku motocykla, jak informuje warszawawigulce.pl, do którego doszło w niedzielę, 3 lipca, na Wawrze w Warszawie. Po godz. 16 mężczyzna jechał przez tunel pod ul. Patriotów, ale zbliżając się do skrzyżowania z ul. Żegańską, miał stracić panowanie nad swoją hondą, po czym uderzył w bariery energochłonne.

- Motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Aktualnie w miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu - relacjonował PAP niedługo po zdarzeniu młodszy aspirant Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji. Mundurowi z Warszawy nadal wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku, a ich postępowanie nadzoruje tamtejsza prokuratura.

Czytaj też: Warszawa. Nie żyje Marek Rapacki. Był wieloletnim dziennikarzem "Gazety Wyborczej"

Tragedia w Wawrze. Na Żegańskiej zginął motocyklista
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE