Warszawa. SZOK! BRUTAL rzucił się na swoją sąsiadkę, bo... WINDA była za wolna!

2020-07-09 8:25 DS
kajdanki
Autor: KPP Piła

Ten mężczyzna nie wie co to sąsiedzka życzliwość. Swoje nerwy postanowił wyładować na jednej z mieszkanek bloku. Teraz posiedzi za kratkami.

Szokujące sceny rozegrały się na klatce schodowej jednego z bloków przy ul. Conrada na Bielanach. 44-latek rzucił się na kobietę z pięściami bo... zbyt długo czekał na windę. Kobieta zjeżdżała windą na parter. Agresor zaatakował ją, gdy tylko otworzyła drzwi i chciała wyjść!

Warszawa: Paraliż stolicy! Zobacz co budują robotnicy![GALERIA]

Super Raport 8 VII (goście: Radosław Fogiel - PiS, Sławomir Neumann PO, Łukasz Jankowski - prezes Okręgowej Izby Lekarskiej)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mężczyzna uderzył kobietę pięścią w twarz. Gdy upadła otrzymała jeszcze kilka ciosów. 44-latek obrażał ją i krzyczał,  że „nie będzie czekał godzinami na windę”. Sąsiadki pokrzywdzonej zawiadomiły Policję. Agresor w tym czasie uciekł do swojego mieszkania.  

Warszawa: Kierowca leksusa potrącił policjantów! Był pościg i padły strzały! [GALERIA]

 - 44-latek został zatrzymany oraz trafił do policyjnego aresztu. Śledczy zgromadzili materiał dowodowy oraz przedstawili mężczyźnie zarzut uszkodzenia ciała pokrzywdzonej. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania i zbliżania się do sąsiadki - informuje asp. Kamila Szulc. Zatrzymanemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.