Warszawa. CZARNA SERIA TRWA. Rozbił się KOLEJNY AUTOBUS! Jedna osoba w szpitalu

2020-07-11 17:51 Dawid Skrzypiński
Autobus miejski
Autor: Oskar Autobus miejski

To już kolejny wypadek z udziałem autobusu na stołecznych ulicach. Tym razem do zderzenia doszło na Woli, nieopodal budynku Zarządu Transportu Miejskiego. Jedna osoba została ranna!

Tuż przed godziną 17 autobus linii 105 jadący w stronę Osiedla Górczewska zderzył się z osobówką na skrzyżowaniu ul. Grzybowskiej z ul. Żelazną. Niestety jedna osoba została ranna - Autobus zderzył się z mazdą. Jeden z pasażerów osobówki został ranny i trafił do szpitala - mówi Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej. Na miejscu pracują policjanci oraz straż pożarna. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. Funkcjonariusze pracują nad ich wyjaśnieniem. Autobus ma rozbity przód i uszkodzą szybę. Srebrna mazda została uszkodzona z lewej strony. Jak podała policja obaj kierowcy byli trzeźwi.

Warszawa: Anna M. z Top Model to była dziewczyna Eryka G., boksera lowelasa

To już trzeci wypadek z udziałem autobusu w ciągu nieco ponad dwóch tygodni. Pod koniec czerwca autobus miejski linii 186 spadł z mostu Grota-Roweckiego. Siódmego lipca inny kierowca autobusu zdemolował cztery auta i latarnię na ul. Klaudyny. W obu przypadkach badania wykazały obecność narkotyków w organizmach kierowców.

Wypadek autobusu w Warszawie. Szczegóły od pracownika Ratusza [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.